smarty

zajiimam se o smarty je tu nekdo kdo by mi mohl poradit jiak jie pozit jiak pripravit protoze mi nejiak nefungujii...... dekujii
No, osobně jsem nikdy smarty nepožíval, ale vím, že nejsou sladcí, takže je můžeš zkusit připravit normálně s chlebem, máslem a případně hořčicí (podle chuti). Jo, a raději bych se nejdřív ujistil, že ulovený smart je dokonale usmrcen, protože jest známo mnoho případů zranění kopýtkem nedokonale zabité srny, prasete, či drápem kuřete...

Jinak maso je to prý konzistentní, čili nebude problém je požívat přímo ústy, za jemné asistence zubů a jazyka. Jícen se rovněž nebude zlobit, navštíví-li ho taková zpracovaná "smart-hmota". O žaludku nemluvě.

Na první pohled výhradně počítačová diskuze a hle, jsou tu i kulináři...
<HTML>To bude nejaka "i" fobie :D
Me funguji.. musis byt trosku konkretnejsi co nefunguje</HTML>
a slo by mi poslat pripravene smarty na muji mail sagto@seznam.cz protoze nemuzu prijit na to jiak to nastavit v localhostu mi to jide ale na wz.cz ne.....:( prosim pomoc
<HTML>musis vytvorit adresar compile a nastavit mu prava pro zapis (777)
jak mas compile dir definovany se dozvis v souboru Smarty.class.php v promenne: var $compile_dir

Pozor take pri includovani smarty, musis includovat presny nazev souboru i cesty (velikost pismen).. tzn. napr: require("smarty/<b>S</b>marty.class.php");</HTML>
tak uz fungujii super................. diky vsem........