Zrušen účet a co data?

Pěný den,
múžete mi prosím někdo poradit. Stal jse mi takový malý problém - neni možno, abych se připojil na své stránky přes FTP a ani přes webové rozhrání. Docetl jsme se v diskuzích, že byl asi můj účet zrušen a ať si tedy založím jiný. Dobrá, založím, ale nejhorší je, že veškerá data, která jsem po dobu několikati let vkládal na účet a i samotný skript stránek mám uložen pouze na servru "wz" a nemám ho nikde jinde zálohovaný. NEvite někdo jak se to da řešit?

1. Jetli mě strávce na chvíli ještě otevře můj účet, abych jsen si rychle data přetáhl.

2. ?

Díky za pomoc igor
Pokud je řeč o této adrese kr-assk-jim.czweb.org tak účet určitě zrušený nemáte. To byste se nemohl ani přihlásit a vaše stránky by hlásili chybu 404. Na stránky jsem se dostal, takže vše funguje. Banner máte na každé stránce dole, takže si nemyslím, že porušujete pravidla.

Budeta akorát muset počkat, než webzdarma zprovozní správce souborů, nebo "umožnit" přístup přes FTP :)
Aha, takže teď nefunguje stravce souborů jestli to chápu dobře. Ale FTP požívám a taky mi přestalo jet. Je tady chyba na mojí straně?

diky za odpověď a za pomoc igor
Muzes pouzivat Far manager (www.rar.cz) nebo Total commander a kopirovat si soubory rucne.