SetCookie(); - help

Mam problem se zapisem cookies v IE na jistem webu. Vse jeste nedavno slapalo. Pri pokusu o zapis se nic nezapise. Ve FireFoxu je to ok, dokonce na lokale i v IE to slepe jen na webu nic. V cem muze bych chyba? V prohlizeci jsem dokonce i zmineny web povolil rucne.
Tuším že problém by mohl být v tom, ehm ... <ostuda_me_liska>prohlížeči IE</ostuda_me_liska>. Sice s ním nedělám, ale nemáš v tom IE nějak zablokované přijímání cookues z daného serveru? Teda ani netuším, jestli něco takového IE podporuje, tak se mrkni někam do nastavení.
Bohuzel jsem prosel naprosto vse, povolil jsem cookies uplne vsude a dokonce jsem zadal rucne i onu adresu na ktere to povoluji. Mozna by mi pomohlo kdyby to nekdo testnul ve svem IE a dalsich prohlizecich.

Asi bych tu adresu tady nemel uvadet, ale nevim jak jinak to testnout
je to na http://www-zdarma.afirma.cz
ID: 1014
heslo: kleslo

po uspesnem prihlaseni naskoci dalsi uziovatelska nabidka. Pri neuspesnem prihlaseni se nic nedeje.

Jeste jedna uvaha, nemuze to ovlivnovat treba verze PHP nebo jeho nastaveni? Na lokale mam totiz jinou verzi a tam to slape v obou prohlizecich, jeste testnu Operu. Vim ale ze to 100% chodilo i na webu v IE.
Tak jsem po několika letech spustil IE6 a přihlášení mi funguje. Zkoušel jsem i FF 2.01 a taky. (teda uživatelovu nabídku jsem neviděl ani u jednoho, jenom mi zmizel logform a nahradil ho červený text "Odhlásit uživatele...")
<HTML>Mám IE 6.0 a taky se přihlásím, stejně tak ve FF 2.0.0.1. Uživatelské menu vlevo červeně vidím ;-)</HTML>
Uzivatelska nabidka by se mela objevit dole po hlavnim menu jinkou barvou. Pokud se Ti ale objevilo odhlaseni tak to slape. Uz nevim kde to v tom prohlizeci najit, co by to mohlo blokovat. Vse jsem dal na vychozi hodnoty a nic.

Ale moc diky za test..
Problem konecne vyresen... nekdo se mi hrabal v PC a zmenil mi datum na 8.prosince 2007, a jelikoz platnost cookies jsem nastavoval na 1 mesic, tak IE je pravdepodobne vubec neukladal. Blby zert...


diky vsem za pomoc