Galerie

Ahoj, nemohl byste pro me nekdo napsat obrazkovou galerii v PHP? Chtel bych asi tohle:

byla by dynamicka = zjistila by si obrazky v urcite slozce napr.: ./obrazky a zobrazila by jejich nahledy (ktere by si sama generovala) umistene ve slozce ./obrazky/thumbs, ktere by mely stejny nazev ale s prefixem thumb_"nazevsouboru".jpg ;-)

a kdyz kliknu na nahled obrazku aby se objevil obrazek v plne velikosti v novem okne a NEBYLY by pod nim odkazy jako: "nasledujici obr." a "predchozi obr." a pod.
Kolik platíš?
Jo, na kolik se to ceníš?
BTW: zadarmo ani kuře nehrabe :)
Cenim si to na hodne! No tak kluci spravte dobri skutek a pomozte mi... To dnes kazdy chce jen penize. A co kdybych jsem dal na svou stranku vasi reklamu? Majte nademnou zlitovani a napiste mi to zdarma...
Jony: rád pomůžu a to dokonce i zadarmo, ale dotyčný člověk musí projevit alespoň nějakou snahu.
To, že jsi napsal "emohl byste pro me nekdo napsat obrazkovou galerii" beru jako nabídku práce za práci většinou chci peníze. Přece jenom, dnešní společnost je na penězích závislá ;)
Říká se, že dobrá rada nad zlato (hele, zase prachy ;), ale já ti jednu dám zdarma: pokud něco chceš a nechceš za to platit, tak si to obyčejně musíš udělat sám, nebo si musíš najít lidi, který mají peněz dost a na internetu prezentují své výtvory zdarma. Tudíž: hledej ...
>Jony Jestli chces tak si takovou galrii stahni ode me...
http://firstpage.wz.cz/?page=download
Ta sice dela ty odkazy "dopredu,zpet" ale myslim ze nebude problem do jednoho radku kodu pridat JS (window.open) na otevreni toho okna...
;)
no tahle se mi docela liby... jen ma malou chybicku a to ze nezobrazuje gif obrazky... dalo by se s tim neco udelat?
Prepsat script na vytvareni nahledu tak aby umel zpracovat i gify. Takhle z neho vytvori jen cernou miniaturu ale po klepnuti se uz zobrazi originalni gif... takze by to slo i tak ze si ty miniatury vygenerujes sam a predelas to tak aby to uz negenerovalo, prolezlo to slozku s miniaturama a dalo odkazy na originaly. jedina podminka by byla: Stejny nazev miniatury i originalu. ;)