phpBB2

PLEASE poradte mi ako sa to instaluje ja som to robil podla navodu na webe skopiroval som to na moj web dal som www.lopuchovsky.wz.cz/install.php a napisalo mi len jednu vetu a nechcelo mi to nainstalovat ako sa to dava na web dakujem.
napisalo mi len jednu vetu
aku?
neni chyba neni problem :)

www.lopuchovsky.wz.cz/install.php
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen
Soubor nebyl nalezen, pravdědobně byl smazán nebo přejmenován.
Peta: www.lopuchovsky.wz.cz/phpBB2/install/install.php
<HTML>Nemáš náhodou nastaveno vkládání reklamy Na všech stránkách dole? Pokud ano, tak to změň na Nahoře a nahrej soubory znovu.</HTML>
lopuchovsky (lopuchovsky.wz.cz)
Viz Thalia. Ale videl bych to jinak. co tam dela ta wz.cz reklama? To tam nema, co delat.

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/wz.cz/l/lopuchovsky/phpBB2/includes/functions.php on line 754

znamena chyba na radku 754 v souboru includes/functions.php. ted je otazka, co tam mas. Ja phpBB nemam, takze se nemuzu do toho souboru podivat. Zkus jej nahrat z puvodniho balicku fora znova. Pokud se chyba zopakuje, bud je spatna instalace nebo je treba zopakovat instalaci uplne od zacatku z original verze. Asi jsi zmenil neco, co jsi nemel menit.
phpbb fórum sem taky jednou zkoušel instalovat: přesně se stejnou chybou. jenže i když na tom řádku byl byť jen komentář, či byl úplně prázdnej, házelo to pořád error => chybná instalace. našel sem dobrou, a jelo to normálně.