getTimeByUnixTimestamp($timestamp); :=)

hoy; us vyse 10 minut rozmislam nad funkciou, ktora by pomocou argumentu(napr. o hodnoty 3665)->ktory zodpoveda poctu sekund "vyplula" kolko je to dni, hodin, minut, sekund. us som spravil riesenie pomocou cyklu while, aleee to je dost pomale. nenapisete mi nejake rychlejsie a elegantnejsie riesenie? :) dik vopred ;)
eeeste cem dodat, ze ak by bola zadana hore spominana hodnota(3665), tak by to malo vratit vysledok 1hodina 1minuta 5 sekund :)
co takhle pouzit uz hotovou funkci date (viz manual)?
<HTML>$vysledek = getdate(3665);
print_r($vysledek);

Ale budes muset nejspis vzdycky odecist 1hodinu (z prvku pole kde jsou hodiny)
Tusim ze to bere tak, ze hodina zacina od 1 (jako prvni hodina) ne jako u nas mame 0 (nulta hodina)
Zkus to, mozna se pletu</HTML>
tonik: date nejde, lebo ak sa dobre pamatam, tak ona pocita od toho osudneho roku 1970, cili ak zadam cislo 3600 tak mi vyhodi datum 1.1.1970 0:00+3600sekund=1.1.1970 1:00 a NIE 1 hodinu...
getDate detto, cili pocita od 1970 ;( mne ide len o surovy prevod cisla na dni, hodiny, minuty, sekundy(robim pocitanie casu na talkri,ze kolko dany user nachatoval)
Pardón, ale co je na tom složitýho?
Fce date(), getDate() a spol jsou k ničemu, jediné, co je potřeba je znalost velké násobilky do 31536000 (1rok ve vteřinách).
Není to složité a nejsou zapotřebí cykly. A protože sem svině, tak ti výsledek nenapíšu, taky se trošku snaž, ono 10 minut není zase až tak moc ;)
<HTML>Tak jsem to zkusil a to co jsem napsal funguje dobre
(pouze to pripisuje tu hodinu jak jsem predpokladal)</HTML>