Načte se jenom reklama!

Mám problém:

na mých stránkách http://b-soundz.wz.cz se načte vždy jenom reklama a to je všechno. Začalo to po tom předělání vašeho systému. NEvim v čem je chyba :o(((((
Nastav si nejdřív kam se má vrazit ta reklama protože jinak se ti vloží do všech page:o)
Takže i do framovích a potom to nebude fungovat...
Mne se po zmene systemu nacitala reklama na vsech strankach (coz driv samosebou nedelalo; (mam frames)), tak jsem zkontroloval nastaveni a bylo to blbe, tak jsem to opravil, aby byla jen nahora na uvodni strance (to bylo vcera vecer) a dnes se porad nacita spatne, teda dole na vsech strankach. Nevite nekdo, cim to je?
;))
Měl jsem stejný problém. Na stránkách se zobrazila pouze reklama a to bylo vše. Na první stránce, kde mám napsáno pouze rozložení rámů jsem napsal <body><!--WZ-REKLAMA-1.0IK--></BODY> pro zobrazení reklamního banneru a vše je nyní v pořádku
Podstránky nesmějí mít příponu .php, .html atd., ale nějakou nesmyslnou, jako třeba .xdf, pak se vám tam ta reklama nebude cpát. Asi je špatně naprogramovanej robot pro vkládání reklam. To víte, nic není jako dřív... ;-)
Uz jsem to psal nekde drive ... PHP bez .php neni PHP :o)

Radek
pokud to inkludujes do php, tak to nakonec bude php :) ale pokud ti nekdo ukradne url na ten includovany file, pak jsi pod drobnohledem...

m.s.