sessions

Nevite nekdo proc mi nejede tento kod? Sessions teprve zkousim, jeste s nima neumim, ale chtel jsem, aby po prihlaseni se vytvorila promenna prihlasen. No a toto je vlastne uvodni stranka, kde podle toho jestli je nekdo prihlasenej by to melo presmerovat. Ale nejede mi to. Nevite proc?

<?
session_start();
if (!session_is_registered('prihlasen')) {
header('Location: login.php');
exit;
}
else {
header('location: private.php');
exit;
}
?>
<?php
session_start();
if(isset($_SESSION['prihlasen'])) Header ('location: private.php');
else Header ('Location: login.php');
?>
Furt nic. Ale mozna je to apachem. Rve mi to, ze

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, admin@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

Nevis co je to za chybu?
Huh! Asi bych Indiána přeinstaloval, máš tam někde zmršený nastavení a hledat to je horší než smáznout, nainstalovat a znovu nastavit ...

BTW: u sezení s už doporučuje pracovat s $_SESSION. Takže ty fce session_registred() a spol jsou k ničemu.
OK, tak ho asi preinstaluju...

Ze se ma pracovat se $_SESSION jsem cetl, normalne to pouzivam (pri tech mych pokusech;-). Mam ale knizku, kde se pouzivaji tyto f-ce a nevedel jsem, jak nahradit session_is_registered. Ale dik za radu!