Nastavení mailu do Outlook Expressu

Vážení kolemčtoucí,
mám zcela zásadní problém. Prosím helfněte mi. V outlook expressu nemohu stahovat poštu, neboť neznám pop3 server. Odesílání je mi jasné (funguje přes smtp.tiscali.cz - k tiscali jsem připojen). Prosím poraďte. Váš Pavlíček
je to par dnu, co to tu bylo... mrkni do archivu (treba si to nech najit - pop3)

pop3 tady neni zatim podporovano, muzes si to nechat posilat na jiny ucet a pak si to pomoci pop3 stahnes...

m.s.
No tak tato odpoved me neuspokojuje. Toto by se mohlo dodelat. Je to docela dobra fce.
Haló Administratore
Opět, viz předchozí správa admin řekl že by to neměl být problém (čemuž věřím) ale z bezpečnostních důvodů zatím prý ne;)
halo, tady admin,
Lukasiku, nedelej ze me vola (v klidu, ja vim, ze to tak nemyslis :)
neni zadny bezpecnostni ani technicky problem,
ale zatim neni rozhodnuto jestli pop3 bude a jak, vic ted nedokazu rict
Pokud možno byl bych rad, kdyby to bylo co nejdříve. Pak se webzdarma stane bezkonkurenčně nejlepším hostitelským serverem, který jsem kdy používal.
Mno taky si říkám že na wz zatím žádný český free hosting nemá (nikdy ani palcený;))) Ale světoví nevím, nezkoušel jsem... Proč je tak oblíbený geocitties nebo co to je když tam nahrajou reklamu přes půl stránky?!
blbej překlep... n!ě!kdy ani palcený;)))
>Proč je tak oblíbený geocitties...

...on je oblibeny???

m.s.
Milý Pavlíku,
jestliže máš takovéto problémy, tak ti tedy musíme poradit.
Víš,je to prosté jestliže to neumíš neserse do toho a jestli můžu být tak drzý, a poprosit tě, tak di do hajzlu.
s pozdravem tvoje Hovno
Milej zalatej annonyme nebo Hovno pavlíkovo jestli tady nehodláš radit a ani nic nepotřebuješ poradit (I když jednu radu mám, zajdi si za psichyatrem třebas ti poradí co se na webu smí a co ne:-))
Rozhodně jestli tady akorát hodláš nadávat tak si sám táhni někam do hajzlu Ok?
Milé hovno,
jsi super, ale čeština ti asi moc nejde, co? Až budeš chtít příště nadávat, tak se alespoň nauč správně rozdělovat slova.
Tvůj Pavlík
jde vůbec se nějak jinak přihlásit na e-mail než přes www.webzdarma.cz?
Když už jsi vytáhl osm let staré vlákno, tak si přečti toto: http://www.webzdarma.cz/pp.html?1#9 (úplně dole).