Kde koupit nejlevneji domenu .info?

Chci si koupit domenu typu .info, jenze nekde stoji 800 rocne, zatimco jinde treba 1300 na dva roky a jinde jeste jinou castku. Nemate tuseni, kde se tahle domena da sehnat nejlevneji?
ja bych doporucil www.joker.com - 23euro/2roky
je predpokladam jasne, ze to samotne na provozovani te domeny nestaci ? :)
Diky za tip, sefe :)

Pak uz jen DNS zaznam a je to, ne? :-) Nekde je DNS i zadara, viz www.mydomains.com nebo jiz zmineny nekym zboznovany a nekym kritizovany hosting na pipni.cz
DNSka jsem zrovna nemyslel, ty joker poskytuje spolu s domenou, takze to uz pak nemusis resit ... i kdyz teda vubec nevim, jak se pak da ta zona upravovat ... asi na to maji nejaky webovy xicht

myslel jsem server, ktery ti to bude hostovat ... zkus to pipani
Takže pipni.cz má hosting úplně zadrmo pokud jsem to dobře pochopil?!
Ale asi v tom bude háček že;)
pipni ma hosting opravdu zadarmo a s moznostma o kterych se ti skoro ani nezda :o) ale hacek to samozrejme ma ... je to az podezrele vyhodny :)

Zly jazykove tvrdi, ze bud zkrachujou nebo az ziskaji vic klientu, ta po nich zacnou chtit korunky :) ... tohle by me osobne ani tak nevadilo, zatim jsou ty moje weby spis takovyho soukromnejsiho charakteru a neni problem je ze dne na den prestehovat kamkoli jinam.

Ale je tu jeste jedna malickost ... abys mohl mit stranky na pipni, musis mit domenu druhyho radu ... a to se tusim zadarmo nikde sehnat neda, leda *.sk ??? ale na to bys mel mit tusim slovensky rodny cislo :) Nebo by nekdo jeste vedel o nejakym zpusobu jak ziskat domenu zdarma?

Radek
Ty jo tak to je kruty.... To bych klidně snesl i reklamu;)))
Tak si asi koupím doménu
>Zly jazykove tvrdi...

...proc si myslis, ze jsem zly jazyk? ;~))) protoze pochybuji? ;~)))

mozna se za to budu smazit v pekle...
:)

>a neni problem je ze dne na den prestehovat kamkoli jinam...

...zatim ne. ale treba hosting globalne podrazi?

p.s. neberte to nikdo nijak primo - jsou to jen moje CO KDYBY...

m.s.
Martine, ten zly jazyk nebyl v zadnem pripade smerovan k tobe :o) ... v mem pojeti je "zly jazyk" ten, co rika spatne spravy a "dobry" ten ktery dobe ... cimz v zadnem pripade nechci rict, ze zly jazyk nemuze RIKAT PRAVDU!!! ... ja o ty sluzbe taky dost pochybuju => stranky tam nemam :o)

Navic, vzhledem k tomu, ze potrebujes domenu 2.radu, tak bych nerek, ze je to zas tak uplne free.

A pokud jde o to kamkoli jinam ... mozna tam melo byt na WebZdarma a ja doufam, ze tuhle sluzbu jen tak neco neslozi :o)

Radek
;-)

>Navic, vzhledem k tomu, ze potrebujes domenu 2.radu, tak bych nerek, ze je to zas tak uplne free...

...ale z poplatku placenych za registrovani domen nema provozovatel hostingu nic, navic ta domena je tvoje vlastnictvi - takze z tohoto pohledu je to free...

m.s.
... to jo ... ale z miho pohledu jsou to penize, ktery musim zaplatit, aby stranky mohli existovat ...

ale taky je pravda, ze domena 2.radu vypada lip nez 3.

Radek
Trosku mi vadi, ze se odsuzuje nejakej webhosting jenom proto, ze je zdarma. Neni to trosku vlastnost Cechu, rikat "to je jasny, ze to krachne, tam bude urcite nejakej hacek"? Ja treba taky delam ruzny veci zadarmo, i kdybych je mohl delat za prachy.

Treba to bude rok zadara a pak zavedou poplatky - no a co? Rok zadara porad znamena usetrenych 2500 Kc (vzhledem k nabizenym sluzbam). Ja to zkusim a pak Vam dam vedet :-)

No, nebudu to dal resit, tohle je WebZdarma forum a konkurencni freehosting sem nepatri :-)
napsal jsem k memu nazoru toto...

>p.s. neberte to nikdo nijak primo - jsou to jen moje CO KDYBY...

...to znamena, ze neodsuzuji - je to jen muj nazor, moje vize :) jen je mi lito, jinych docela slusne vypadajicich projektu. a navic jsem uz rekl, ze jsem se vsadil a nerad prohravam :))) prece nebudu tvrdit neco a prat si neco, co je proti me :)))

m.s.

p.s. jak jsem rekl, jsou to jen me nazory, na ktere bych mel mit pravo. jinak testuji rad kvalitu kde jake sluzby, takze ani kuratka nevynecham :)
Mno dobře jenomže v dnešním světě už ani to kuře zadarmo nehrabe... Ani snad nepípá;)))
Takže se to zdá dosti podivné protoźe s čeho to asi platěj jěště můžou bý připojeni na mafii a potom si od lidí co na nich hostujou nedobrovolně vybírat poplatky ale to asi nebude;)))))))))))
> navic jsem uz rekl, ze jsem se vsadil a nerad prohravam

No tak hlavne aby ten boj byl ferovej. Aby to nedopadlo tak, ze budes sedet u nejaky rychly linky a bombardovat je terabajtama dat :-)
moment, to bych si snad delal prenosy i ja, ne? tak proc bych to delal???

m.s.