Nelze se pořipojit k ftp ani na admin stránkách

Potřeboval bzch poradit. Od minulého týdne se nemůžu dostat k mému prostoru. Přihlašování ftp co dříve fungovalo bez jakéhokoliv zásahu najednou nejde, a když se pokusím dostat přes admin stránku, po zadání uživ.jm. a hesla se rámeček objeví znova abych zadajl uživ.jm. a heslo. A tak to je pořád. Už celý týden. Jestli bude vědět někdo co stím, tak dejte prosím vědět
Dobrý den zdravím!
Pokud máte problém s dostáním se do administrace či nahrát soubory tak doporučuji tyto kroky:
1) Zkontrolujte zadání uživatelského jména a hesla ve správném tvaru,
2) Pokud se přístup nezdaří i nadále, tak si nechte vygenerovat nové heslo,
které vám bude zasláno na email.
3) Mohl jste si taky svou neopatrností změnit heslo, proto nezadávejte dokola vygenerovat nové heslo, a to proto že vám bude zasláno jiné a vy se tak k vašemu prostoru nedostanete,
3) Zadejte pouze heslo, které je v závorkách " tady je heslo"
4)Toto heslo pak zadejte.
Zatím se mějte a popřípadě ještě dejte o sobě vědět Daniel
Mozna bych doplnil jeste par tipu (ikdyz notoricky znamych:) ...

1. pozor na capslock
2. pozor na ceskou klavesnici y/z
3. pokud heslo kopirujete copy-paste tak pozor at nemate na zacatku nebo konci i nejakou mezeru.
4. ve studovnach taky casto byva problem v tom, ze na nektery klavesy se musi trosku vic pritlacit :) ... obvzlast mezernik byva nekdy "osoupany"

Hodne zdaru v logovani :o)

Radek
Mě se nejde přihlásit ani přes web ani přes ftp. Když se přihlásím přes web, mám prázdnou stánku. Přes ftp mi to napíše Připojení se nezdařilo. Heslo mám správně. Nedostal jsem se tam ještě ani jednou od té doby co jsem to zaregistroval. Už jsem z toho blbej:-)))
S tím problémem nejsi sám už se taky snažím přihlásit na své stránky abych je obnovil, ale pořád nic. Asi mají chybu na serveru jinak to není možné.

M-M.wz.cz

Mrazo