HTTP autorizace servara

Som prihlaseny cez HTTP autorizaciu servera (okienko charakteristicke pre danny browser). Lenze neviem ani username ani heslo. Omylom ten kto tu bol nezavrel prehliadac, takze teraz pokial nezavrem browsera som lognuty.
Neviete ako sa zachranit session pre dalsie pouzitie?
Tato autorizacia funguje ako cookies, ale nie su viditelne, takzeich nenakopirujem. Autorizacia konci po zavreti browsera (nie teble). Pri kazdej poziadavke sa k url neviditelne prilepi username + heslo. A to dokonca ako plain text - tolko viem o tomto sposobe autorizacie.
Takze ako sa dostat k username a heslu? - session stale bezi, browsera tak skoro nezavrem
Takže jestli jsem to pochopil dobře, tak chceš získat login a heslo NĚKOHO, kdo u toho krámu seděl před tebou a zapomněl zavřít prohlížeč?

Nezdá se ti to náhodou trošku blbý? Ne?

Tak teda: NEJDE to!

(PS: nikdo mu neříkejte, že to jde, třeba to okno zavře ... )
:-D
Nezavru, porad stale bezi. BTW: nestaci okno. Az kdys vypnu browsera.
Skusam v inom browseri to nasimulovat a dostat meno a heslo autorizacie, ktoru poznam. Ide mi to pod lacolhostom, take nemam problem testovat
>> Ide mi to pod lacolhostom,

tak jako jestli nevis jak zjistit nejakou informaci z vlastniho serveru na localhostu, tak tomu fakt rikam lamerina
"Ide mi to pod lacolhostom, take nemam problem testovat" a to se ještě ptáš, jak zjistit informace z localhostu?
AD Mike: Lameřina nejvyššího kalibru: jdi se zahrabat :)

"BTW: nestaci okno. Az kdys vypnu browsera."
BTW: nebo ještě tak 5 možností, jak to přihlášení ukončit ...

"Skusam v inom browseri to nasimulovat" hmmm ... tak až to dokážeš, tak tě osobně nominuju na Nobelovku.