Podadresáře

Z mě neznámých důvodů mi server hlásí jako "nepřítomné" stránky uložené v podadresářích, přitom chyba nemůže být ve zdrojovém kódu, neboť při pokusném běhu na mém počítači vše normálně funguje. Nevíte prosím někdo co s tím?
Co velikosti pismenek ? ... 'index.html' <> 'Index.html' <> 'INDEX.HTML'

To samozrejme plati i u dresaru :) ... jinak z toho popisu mi neni uplne jasny o jaky problem jde.

Radek
Co velikosti pismenek ? ... 'index.html' != 'Index.html' != 'INDEX.HTML'
Nevypadá to lépe?!
Koukam, ze ten paskal asi vazne nemas rad, Lukasiku :o)

Radek
Ne nemám!!!
Zato máš rád Basic... zvrhlíku! :-)
Děkuji všem zúčastněným. Jen jsem si nevšimnul, že mi FTP-ko názvy adresářů (a některých souborů) předělalo na malá písmenka.... >_<
pokud nejsi schopen udrzet v tom poradek, pouzivej jenom mala pismenka :) a nebudes s tim mit problemy...

m.s.
Borin: Mno což, basic my nevadí;))
Ale radši mám PHP
A proc Lukasiku nemas rad paskal ? ... dostal jsi z nej ve skole 5ku ? :o)

Radek
Ne to díky nohu ne:-))) Ale prostě se mi nelíbí hnusná sintaxe hnesný dos prostředí (Mno i když VB je zas hnus windows:-))) Ale mnohem lepšíu než packal... I když počkej jednou jsem dostal za pět... Já ho totiž vlbec neumím poté, co mě nevzali základy jsem přestal vnímat další látku, a jednou se na mě naštval, nechal mi udělat nějakou blbost a pochapitelne jsem ji nezvládl:o)))
Mno na konci roku jsem měl stejně za jedna;))))
Sakra omlovám se za tolik překlepů:o))) Nějak mi to fakt ujelo...
programovaci prostredi nema s jazykem moc spolecneho. pascal neni jen turbo_pascal (skvelej) ale treba i Delphi... nebo treba freepascal (take skvelej)... proste prostredi a syntaxe jsou dva rozdilne pojmy.

m.s.
Já vím, špatně jsem to formuloval... V packalu jsem pracoval jsen v turbo, ale freepackal jsem viděl.... Ale ta sintaxe mi hlavně vadí a mimo jiné i dosocské prostředí v TP
nojo... to by me zajimalo, ktera syntaxe se ti zamlouva ;) basic je sice jednoduchej (jako php), ale mas tam minimalni kontrolu nad cikmoliv. co rikas na cecko :) nebo radeji asembler? nebo to tukas rovnou do adres.radku monitoru? nebo znas nejakou jinou syntax nez php ;~)

ale to je uz silne OT, neni treba odpovidat kdyz nechces - mrkni na Nadpis :)

m.s.
To jo no:-))) Mno vo C uvažuji že se ho budu učit... Nejdřív ale mibimálně potřeboval nějakej kompilátor (Tedy radu kde ho sehnat) a nějakou přířučku ne manuál!!!;))) Ale jo mohl by být taky...
co si predstavujes pod priruckou a co pod manualem?

a co treba linux? tam je krasnej free compilator cecka :) ovsem jestli se ti nelibi turbopascal, tak jsi asi ztracen :)

m.s.
Hmm díky:-))) Linuxi si hodlám v nejbližší době (10 - 20 let)¨nainstalovat:-))
Nebo možná dříve:-))) Příručka spíše základy, dosti podrobně manuál: Seznam všech funkcí vysvětleno jenom spíše tak zběžně
gcc existuje i pod windows... muzes zacit hned.

m.s.
Ja jako cecko pod windows pouzivam MS Visual C++ ... nebo radsi Borlandi C++ builder.

Radek
ovsem to je komercni ne? takze bud si to koupis, nebo pokud v tom uz neco nedopatrenim nelegalne zkompilujes, tak to musis nechat v supliku...

m.s.
Ja delam zatim jenom do supliku :))) ... ale tyhle verze zrovna legalne mam ;~)

Radek
nekecej... ty mas legalne MS Visual C++??? a to se ti s tim vyplati delat jen do supliku? neni lepsi, kdyby si to na sebe vydelalo? :)

m.s.
Nebo takhle ... mam k nemu legalni pristup ... HOWK :o)

Radek
Ale asi mas pravdu ... pak bych to prodat nemohl ... ikdyz do tohohle zatim jeste moc videt nastesti nemusim :o)

Radek