obsah pro registrovaný

Mám registraci a chci aby sedo určitího obsahu mohl podívat jen registrovaný uživatel a neregistrovanému by to nešlo se podívat do obsahu. Prosím napište mi script se kterým by to šlo. Děkuji
<HTML>To je slozity, musis zkontrolovat jestli je uzivatel prihlaseny a kdyz ne tak ho to danych sekci nepustis</HTML>
V PHP se k tomuto používají sessions. Najdi si na webu nějaký tutoriál a začni studovat.
google.com htaccess
google.com registrace php

pokud pouzijes na urcity adresar htacces, pak jediny, co musis vyhodnotit, jestli je prihlaseny. A k tomu uz je treba si zalozit nejakou tabulku s uzivateli, kontrolovat jmeno heslo....
nebo by stacilo hesla napsat do htpwd viz google
a nemohly by jste mi napsat prosim nějakej script? ja hledal přes sessions a nic k danému tématu jsem nenašel.
Kolik platíš za napsání skriptu?

Když nemůžeš nic najít, tak ti pomůžu:
http://interval.cz/serialy/sessions-v-php/
http://interval.cz/clanky/registrace-uzivatelu-v-php/
http://interval.cz/clanky/weblog-v-php-registrace-a-prihlaseni-autoru/
Díky
"ja hledal přes sessions a nic k danému tématu jsem nenašel"
zajimave...
google.com php session ... (asi 90 100 000, hm, nic jsem nenasel)
cz.php.net/session
jakpsatweb.cz - ostatni - php - clanky o session

session funguje podobne jako cookies. Zustava aktivni jen po urcitou nastavenou dobu a pri te prilezitosti drzi nejaka data na disku. V podstate je to soubor s urcitym nazvem a v nem jsou data, ktera si tam ulozis. Tento soubor se maze po urcitem case, kdyz s nim delsi dobu nepracujes, nevolas session prikaz. Vsechno to pracuje v podstate samo, ty jen ridi zapnuti prace a plneni udaji.
To, co potrebujes to asi nesplni, protoze tam chybi napojeni na databazi udaju, overeni jmena a hesla uzivatele. Session ti muze rici jen, ze jsi online.
Pokud jej k tomu nepouzivas, muzes jej vyuzit pro ukladani hodnot filtru trideni nejake tabulky. A vyhledavani.
Jakoze mas tabulku, v ni jmena a hesla. Zadas hledat = franta, kliknes. Rozumny program ti bud zpracuje pozadavek na pozadi nebo znovunacte stranku a pri teto prilezitosti nastavi hledat = franta , abys vedel, co jsi vyhledaval a soucasne napise, nasel, nenasel. Resp muze napsat hledat = fra ; coz by znamenalo, ze pro vyhledavani jsou pouzity jen prvni 3 pismena a priste nemusis zadavat celym franta
Teda, musim rict, ze sem se s timhle zabyval cely tyden, ale na nic jsem neprisel... Snad mi ty odkazy taky pomuzou... Dekuju za ne...
Je to úplně jednoduchý, může se použít php autentifikace, toe hned. Ale je potřeba udělat si v mysql tabulku uživatelů a napsat na ni pár sql dotazů (teda neni to nutné, ale je to asi nejlepší řešení). Ale stačí na to základní znalosti PHP a mysql, pak se na začátek každý stránky, která má bejt pod heslem, requireuje něco jako tohle:

<?php
if(!isset($PHP_AUTH_USER)){
header("HTTP/1.0 401 Unauthorized");
header("WWW-Authenticate: Basic realm=\"formobile\"");
echo("Je nutne se prihlasit");
exit;
}elseif($PHP_AUTH_USER!="uzivatelske jmeno" OR $PHP_AUTH_PW!="heslo"){
echo("Spatne uzivatelske jmeno nebo heslo!");
exit;
}
?>

No akorát ten vnitřek toho elseif bude trošku složitější, bude tam nejspíš mysql_connect AND mysql_selectdb AND mysql_query s příslušnými parametry...a je to.