Kdo mi Pomůže?

Ahoj... Chtěl bych si udělat kouzelnickou školu přes PHP a potřeboval bych někoho kdo dobře pHP umí.... Kdo má zájem,ať sem napíše odpověď...
Kdo nemá,ať nic nepíše.

Díky
Tak dej větší info o tom co to má cca dělat :) Pod pojmem kouzelnické škola přes PHP si nedokáži nic představit...
v podstate to znamena ze chce aby mu nekdo udelal komplet webovky s administraci,anketama,....
http://www.phpnuke.sk/index-slovak

Tak jestli je pravda to co píše Mike, tak se mrkni sem...




A nebo jestli umíš anglicky, tak sem:
http://phpnuke.org/
Hm ... <flamééé>PHPNuke je hodně zaostalej RS. To ještě někdo používá?</flamééé> ;)
Já nepoužívám žádný RS, ale co jsem slyšel, tak PHP nuke je dost jednoduchej...
No jednoduchej muze byt, ale jako ostatni je nenazranej. Nevim jestli by s tim na WZ uspel.
Myslim ze urctie uspel .... dokonce jsem tady na wz.cz jednou nejakou stranku s phpnuke videl ... nevim jestli existuje jeste porad, ale videl ...

dle meho nazoru ma phpnuke jednu zacadni nevyhodu .... nevim jeslti jsou kody validni(nezkousel jsem to), ale polovina vsech css layoutu phpnuke se v jinem prohlizeci nez IE rozsype (nektere docela fest...) :)
Doporucil bych nejaky jiny ... ale momentalne nevim o zadnem jednoduchem(nevim hlvne proto,ze je nepotrebuji, a tudiz nehledam :-D )
To Šlupka: Potřeboval bych udělat stránky s administrací a registraci a přihlášení....
A vic k tomu neřekneš?
Víc k tomu řeknu potom... Prostě, kdo by mi chtěl pomoct s tou školou,ať mi napíše na mail. Podrobnosti mu potom napíšu.

Ondra
také přispěju do debaty ;-)

bylo by taky vhodné říct, kolik za to dáš.
hm :) ja delam vetsinu stranek for fun,zaplatit si necham jenom za hodne podarene :-D

p.s: klidne bych ti s tou skolou pomohl, zalezi kolik ti je (pokud je ti min nez 16 tak o spolupraci ale neuvazuj :-D ) ... s mladsima se totiz nikdy neda poradne domluvit...
Freeze: Nevadí že je mi 15?
Ondra: to je trapné, je ti 15 a neumíš počítat, kam to školství spěje...
=Ondra=
No, zalezi jake je tve povolani (myslim skolu! =) a pokud !presne! vis co chces :-)
Navic jsem ted zjistil ze mam jeste dalsi vec na praci ...
ondra: mě je taky 15 :)
Ondra (kouzelne-formule.xf.cz)
"Podrobnosti mu potom napíšu."
Potom si nech pro babicku. :)
Bud mas problem a reknes podrobnosti, aby se clovek mohl rozhodnout, zda ti napise. Nebo se na tebe proste kazdej vykasle :)

Nez neco napises, tak si nejdriv utrid, co a jak ma fungovat, vypadat. Pak to sepis a dej sem.
Lidi ti k tomu reknou komentar, co je jakym zpusobem mozne. Nekteri se ti vysmeji. Jini treba doporuci vhodny CMS, ktery by tve naroky uspokojil bez vetsi prace.

Treba by se dal pouzit Moodle CMS. Ikdyz ten je spise pro elearningove veci...
Umi to registraci, umi to zasilat zpravicky v ramci systemu. Umi i na mail a spoustu dalsich veci, ktere nepotrebujes.
Bohuzel jej honotim minusove a nedoporucoval bych ti jej.
Ma tootiz 190 tabulek v databazi. A 5000 souboru.
Coz, vzhledem k tom, co to umi je straaasne moc.

Mozna by se dal najit nejaky plugin do phpRs. To neni take zadny extra system, ale je maly, celkem jednoduchy a ovladatelny. Jen je treba nainstalovat aspon FCK editor a najit, jestli je neco na ty vkazy. Uzivatele tam ma. Je to spis urcene na zverejnovani clanku, kdy uzivatele mohou vytvaret clanky. Nejsem si ted jist, jestli tam je prava uzivatel bez clanku.