Problém s odposielaním emailov

Zdravím.
Mám taký problém, nie na webzdarma. Na inom serveri, kde je možnosť založiť si email mám založený jeden, ktorý používam. A na stránke som to chcel odskúšať pomocou funkcie mail(). Zadal som mail("matej_tomcik@msn.com","Subjekt","Správička"); (dal som to do statementu if), a potom som si načítal stránku. Napísalo mi: "Email odposlaný", no žiadny email mi neprišiel. Skontroloval som aj adresu, či som ju zle nenapísal, ale bola napísaná dobre.

Vedeli by ste mi poradiť, kde by mohla byť chyba?
Dík.
A díval ses i do spamove kose? Muze se totiz stat,ze ve chvili kdyz si e-mail odeslal s implicitni adresou smtp serveru muze se stat,ze jej tvuj e-mailovy 'poskytovatel' povazuje za spam:)

Pripadne pokud je tvuj e-mail chraneny proti spamu metodou greylistingu, muze se stat, ze smtp server neni nastaven tak, aby zpravu poslal pozdeji. (respektive je nastaven tak aby se o doruceni pokusil jen jednou). Tak by potom zustala adresa (implicitni z smtp serveru) v databazi v greylistu a neposlala by znovu e-mail. Tudiz by ti nic neprislo.

Nebo mozna (nejsem si jisty jestli to jde) je nejakym zpusobem vypnute odesilani e-mailu bez nastavene adresy odesilatele.
No v spamovom koši to nie je. A emaily sa mi normálne odposielajú odvšadial, ale neviem, či to netreba nejak nastaviť, oni píšu, že stačí si tam email založiť, ako nový a pôjde to.

No mňa stále pletie, že napr. keď si tam môžem založiť 5 emailov, tak akým spôsobom sa pri odposielaní cez PHP zistí, ktorý je ten defaultný aby ho tak v emaili uviedol, ako odposielateľa.

Mohol by som vám dať aj prístupové údaje na ten web, ak by ste tam dokázali niečo vykúzliť.

Ďakujem
No to je otázka, to záleží na tom, jak to tam mají nastavené. Ale standardně se odesílatel emailu nastavuje pomocí hlavičky From, a hlavičky se dávají do 4.parametru fce mail(). Takže například mail(něco,něco,něco,"From: matej_tomcik@msn.com");
Presne, jak pise R.U.R. zkus vyuzit hlavicku odesilatele ...
jinak ten implicitni mail je z nastaveni smtp serveru (a je vetsinou uplne! jiny nez e-maily ktere si muzes u hostingu zalozit :) )...

p.s:nikdy nikomu koho neznas nedavej prihlasovaci udaje ... a kdyz uz musis tak ne rootovske ale nejake 'sub' (vedlejsi).