Index

Prosím vás poradíte mi co mám napsat do souboru index aby když se někdo chce podívat na mé stránky aby se na ně taky dostal?
Muzes tam dat cokoli v HTML ... ted je tam neco cemu neni rozumet ani trosicku :) ... vypada to jako cosi ve Wordu ...

C:\Dokumenty\Tomáa\hlavní stránka.doc

... nejdriv to musis vyexportovat do HTML ... Word by to mel umet pres "ulozit jako", ale vysledek neni nic moc ... ta hlavni stranka se musi jmenovat index.html ... MALEJMA PISMENKAMA ... nebo tam muzes udelat jednoduchou stranku s odkazem na ten Word dokument ... ale na to se ti budou moct podivat samozrejme jen ti co maji MS Word nainslatovany!

index.html:


<head>
</head>
<body>
<a href="dokument.doc">Tady je moje prezentace v MS-Word.</a>
</body>


V nazvech souboru doporucuju nepozuivat mezery, velky pismenka ani diakritiku!

Radek

PS: doporucuju se naucit HTML ;~)
Joj;)))
To je stránka:o))
Joj;)))
To je stránka:o))
A je to tu dvakrát:-(
to vis ... opakovani je matka moudrosti ... mimochodem, jeste mi tam chybeji tagy <html> a </html> ... < html > < /html > ... ale forum je vyhazuje

Radek
Mam identicky problem! Akorat ze ja mam na strankach index.html a to malejma mismenkama od pocatku a stejne mi to furt hlasi "Nepovoleny pristup" !!!
Zkousel sem i koncovku htm, ale nebylo to k nicemu.

HELP

David
ta chyba se objevuje, kdyz das cestu k adresari ( http://neco/adresar/ ) bez specifikace souboru a v adresari neni index.html nebo index.php