FCK editor

pouzivam fck editor a potrebuji v nem nastavit UserFilesAbsolutePath a me by zajimalo, jak tam mam ten root nastavit? Kdyz mam tedy www.jmenodomeny.wz.cz, tak jak ten root tam zapisu? tohle je priklad, ktery tam uvadej /root/mysite/UserFiles/
a co použít domovský adresář, který je uveden v administrace - info
Hm, a četl jsi k tomu editoru napovedu? nebo se ti nechtelo protoze je v anglicitne? Doporucuji procist ... v každe nápověde (manualu) jsou většinou i nějaké příklady ... určo to tam bude ....
Tohle mam doplnit:
// Path to user files relative to the document root.
$Config['UserFilesPath'] = 'tady neco vyplnit' ;

// Fill the following value it you prefer to specify the absolute path for the
// user files directory. Usefull if you are using a virtual directory, symbolic
// link or alias. Examples: 'C:\\MySite\\UserFiles\\' or '/root/mysite/UserFiles/'.
// Attention: The above 'UserFilesPath' must point to the same directory.
$Config['UserFilesAbsolutePath'] = 'a tady neco vyplnit' ;

tak nevim jak
tak když nestačí údaj domovský adresář z sekce info tak si udělej php skript, který bude obsahovat funkci phpinfo(), nahraj si ho do adresáře, do kterého chceš zjistit cestu, tam ho spusť a ve výpisu si najdi sekci Apache Environment a v ní SCRIPT_FILENAME a to, co je před jménem skriptu je absolutní cesta do adresáře, kde je skript a pak to můžeš porovnat s tím, co je uvedeno v sekci info jako domovský adresář
Tohle vypadá na beznadějný případ...

pava: což takhle si ještě jednou (a pokud to nebude stačit tak i víckrát) přečíst odpovědi Freezeho a ds?
zkousel jsem asi tisice verzi toho, co tu je napsano, i ten root z info na webzdarma, ale stejne mi to nefunguje. Na jinym servru napr. od forpsi mi to funguje, ale na wz.cz ne. Ja proste nevim, co tam uz jako root napsat.
Tak jak byste to vyplnili vy?

// Path to user files relative to the document root.
$Config['UserFilesPath'] = '/./' ;

// Fill the following value it you prefer to specify the absolute path for the
// user files directory. Usefull if you are using a virtual directory, symbolic
// link or alias. Examples: 'C:\\MySite\\UserFiles\\' or '/root/mysite/UserFiles/'.
// Attention: The above 'UserFilesPath' must point to the same directory.
$Config['UserFilesAbsolutePath'] = 'httpd/3w/wz.cz/b/blabla/./' ;

takhle?
/3w/wz.cz/b/babyclub
- tohle je absolutní cesta do tvého domovského adresáře na wz

/3w/wz.cz/b/babyclub/mufik
- tohle je absolutní cesta do adresáře mufik, který je v kořenovém adresáči webu
to vim, ale s touhle cestou to nefunguje
"nefunguje" nikomu nic neřekne. Buď napiš že to neumíš, nebo chyby, které to píše.

Jo ... a co takhle CHMOD? ;)
Právě, že to nehlásí žádnou chybu. Prostě to nereaguje. Když tam chci vložit obrázek, tak všechno najede tak jak ma a skonči to na tom, dkyž chci vybrat obrázek. Tak to nejde a ani nejde vytvorit adresar. A nehlasi to zadnou chybu. Ja netvrdim, ze jsem odbornik, to nejsem ani v nejmensim...