Problem s UTF-8 a header

Zdravím, nevíte někdo, zda je možné nějak vypnout v poznámkovém bloku znaky které se ukládají na začátku, pokud je zvoleno utf-8? Dle mě je to problém, který mám. Potom to hlásí

Cannot modify header information - headers already sent by...

Nerad bych přecházel na jinej textovej editor.
UTF boom
sakra ... zase sem to nějak poslal dřív, než jsem chtěl :/
UTF boom se dá vypnout v nastavení editoru (tedy aspoň v těch lepších) - přesněji nepovím; nevím v čem píšeš kódy.
Díky za reakci, ale tohle vím, jde mi o to, zda to jde vypnout v klasickém jednoduchém poznámkovém bloku co je součástí windows. S lepšíma editorama si nerozumím.
Hm .. tak Poznámkový blok z Win nepůjde.
Pokud si nerozumíš s lepšími editory, tak vyzkoušej PSPad - píše se v něm stejně jako v notepadu, jenom to má barevný mísmenka a o trochu víc funkcí :)
PSPad opravdu doporučuju. Používám ho sice jen k UTF, zvýrazňování kódu a výpisu mezer a zakončení řádku.

http://www.pspad.com/cz/download.php
JJ diky PSPad jsem otestoval nez jsem tohle napsal.. Nic mi nezbylo, nez ho pouzit k ulozeni indexu. Bohuzel jsem zjistil ale jednu vec. Vse sice zacalo fungovat a header jiz makal, ale nektere validatory tam stale hlasi na prvnim radku nepovolene znaky, resp. validator.w3.org, validator.w3.cz to projde.
validátor na W3.org stojí za ho*no, používej ten český.

Jinak PSPad se podle mého od Notepadu moc neliší. To, že to má kupa funkcí neznamená, že je musíš všechny využívat.
Jasne, me ale na nem sere to prostredi. Nic jinyho mi samozrejme nezbyde, nez ho vyuzivat.
PSPad neni moc dobrej, mnohem lepsi je Jedit ;-)

Nebo Kwrite, ale ten zatim neni pro Windows.
Smajchl: A co například není na PSPadu moc dobého?
Má mám za to, že když to jede pod linuxem, umí to zvýrazňovat syntaxi a doplňovat kód tak je to pro běžného "nadšence" dostačující volba.
Tom:
1.) nejde to pod linuxem (nativne) ale proto jsem nenapsal ze neni moc dobrej, mama ho ma na pocitaci s windowsama a kdyz jsem s nim pracoval tak mi na nem vadilo docela dost veci, uz je to ale delsi dobu a ted si to nepamatuju.

Pamatuju si jen jedno a to je, ze neumi zalamovat radky (automaticky, jako to dela treba zmineny Kwrite) a to uz samo o sobe je velika nevyhoda.

Hrabal jsem se v nastaveni a nenasel jsem to, a ani po konzultaci s clovekem, kterej to pouziva na programovani.

BTW: doplnovani zavorek uplne nesnasim :-)
doplnovani zavorek jde vypnout a zalamovat uz to umi. ale ma svoje chybky, to je pravda
zalamování řádků: ctrl-w (ale je pravda že jeden čas to nějak nefungovalo, autor psal něco jako že jsou tam ted s tím problémy a tak podporu zalamování dočasně zrušil, ale to už je nějakej pátek, už to dávno funguje)
doplňování závorek je víc pseudo než inteligentní (a totéž uvozovky apod.) ale dá se vypnout
některé věci nejsou ideální (třeba občas práce s kódováním), ale pspad jako celkem považuji za nejlepší možnost (minimálně na win, linux nemam, tak nevim)
Jo to kodovani, to je taky docela porod, zkus ten Jedit, neni sice cesky ale je mnohem lepsi.
<HTML>"PSPad neni moc dobrej"
To je docela revolucni tvrzeni.
Netvrdis nahodou ze kruh je ve skutecnosti ctverec a ze se vsichni ostatni pletou? A neni to nahodou tim ze narozdil od ctverce neumis spocitat jeho obvod?

Ja nevim jak ty, ale ja v editoru na nic neklikam a ze zkratek mackam maximalne naseptavac.
Par aplikaci v jave jsem uz zkousel... jedno bylo Argo UML ve kterym jsem tvoril analyzu a ktery napric vsech verzi a stroju po cca 20minutach zacne zrat full CPU a nutno jej odstrelit. A druha aplikace byl php editor ktery ma milion features a i na svem celkem stroji si stihnu uvarit kafe nez se vubec nacte.

Jinak jsem ochotny psat v cemkoliv, ale cekat nez se to vubec spusti fakt nebudu.</HTML>
Ideální je imho třeba Vim (nebo spis gVim) - je nativne pro linux, ale existuje i woknova verze ... (kdo s nim umi tak na nej neda dopustit:))

(ale abych rekl pravdu tak na woknech taky preferuju pspad :) )
Freeze: s tím "ideální" bych se radši moc nerozšiřoval - tohle je zrovna téma jak dělaný na flame. Každému holt vyhovuje něco joného a taky ne každý editor se hodí pro každý projekt.

Na takový to "naše puberťácký" tlačení kódů se dá použít takřka cokoliv, ale psát a udržovat jó velkej projekt v něčem jako JEdit ...
... no radši se nebdu moc rozepisovat ;)
<HTML>"Ideální je imho třeba Vim"
Jeste vcera jsem ten editor neznal...
Az dnes jsem prisel v praci ke kolegovi a ptam se ho: "Co to je za dos oldschool editor" a odpoved: "Vim" :D</HTML>
tak aby byla sranda, tak do diskuse přihodím ještě Cromson Editor. Nevim, jestli ho umí i pod Linuxem, ve woknech funguje a to dobře. Ale je pravda, že nedělám žádný opravdu hodně velký projekty :-) Vyhovuje mi víc než PSPad