Forum v php

Zdravim, chtel jsem se zeptat, jestli je mozne nainstalovat si sem forum v php, i kdyz mam stranky delane v html? Dekuji za odpoved
ano
tak uz vim ze to jde, ale kdyz jsem to nainstaloval presne podle navodu, tak se mi pak zobrazovala chyba 404
No, ale co cekas ze ti nekdo poradi? :) nenapsal si zadny popis problemu, zadne informace , proste nic :) - nevim z ceho ma nekdo delat zavery a rady :-D

p.s: a jaké forum mas na mysli? protoze jich existuje dlouha (velmi dlouhá) řada ...
forum je phpBB, nainstaloval jsem to vsechno podle navodu, ale pokud se chci dostat no to forum, tak se tam objevy stranka s chybou 404, proste ze to neexistuje, tak nevim
a kdyz se podivas do spravce souboru na webu tak tam soubor index.php (nebo nejaka jina pripona) mas ? (rekl bych ze ne :) - proste tam musis ten soubor nejak dostat :D ... bacha ny chybu lavky -> castokrat se takovehle fora instalujou do samostatne slozky (napr root/forum , tak nezapomen dat nazev te slozky do url :-D )) :)
'nainstaloval jsem to vsechno podle navodu'

Tak v tom případě by jsi měl vědět, do jaké složky jsi to nainstaloval. Pokud ne, tak jsi nepostupoval podle návodu. :-)
no mam to ve slozce phpBB, takze url by melo byt phpBB/index.php ?
jo jeste se zeptam jakej mysql je podporovan (3.x; 4.x/5.x;...)
no ted sem to instaloval znovu a po instalaci se mi objevilo toto:
Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/webz.cz/f/football-cup/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/webz.cz/f/football-cup/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/webz.cz/f/football-cup/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
Zadavas spatne prihlasovaci udaje do MySQL.
Potrebne udaje najdes v administraci https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=mysql.
Pokud neni databaze aktivovana, tak si ji aktivuj. Pak uved presne ty udaje, ktere uvidis, do instalacky.
tak je to vyreseno, napsal jsem blbe adresu serveru, diky za tvuj drahoceny cas