Reklama do php?

Zdravim. Mam takovy problem. Zaregistroval sem si domenu www.doctor-lekar.xf.cz a nahral sem si tam php-fusion. Stranky mi jedou, vsecko je v pohode, ale nevim jak a kam dat reklamu. V pravidlech je, ze reklama musi byt na hlavni strance, coz u me je asi news.php, ale vubec nemuzu prijit na to jak tam tu reklamu dat, cili co a kam napsat / vlozit / zkopirovat etc. Pomuze mi nekdo prosim? Predem dekuji za odpovedi
Asi nejschůdnější řešení je toto:
1) v administraci si nastav reklamu "Nahoře" a do souboru (nebo jak se to přesně jmenuje). Jako název souboru dej třeba reklama.htm.
2) vytvoř si prázdný soubor reklama.htm a ten nahraj na server ( do kořenového adresáře - "/" )
3) otevři si news.php a na požadovanou pozici vlož tento řádek:
readfile('reklama.htm');
4) news.php ulož a nahrej z5 na server.

Většinou to funguje ;)
Prosil bych o trosicku podrobnejsi popis, sem v administraci, ale zadne ,,Reklama" tady nevidim abych mohl nastavit nahoru a soubor. A taky co vlozit do toho reklama.htm aby se tam nejaka ta reklama zobrazovala. Pokud muzes tak to trosicku podrobneji popis nebo mi prosim dej icq ci napis na moje 269 981 370, sem v tomto oboru uplny zacatecnik a nevim co a jak... dik
administrace > nastaveni > vkladani reklamy
>> vytvoř si prázdný soubor reklama.htm
co by tak asi mohlo byt v prazdnym souboru?
nemusí být prázdný, může tam být značka pro vkládání reklamy
http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html
uz to funguje, diky moc za pomoc ;)