Problem se session_start()

Zdravím,
na stránkách mi najednou začala vyskakovat věta
Warning: session_start(): open(/tmp/sess_458efac8d2cc8ff3d28352bfb8a4d46c, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /3w/borec.cz/c/chance/logoamenu.php on line 12

na tomto řádku mám ve zdrojovém kódu pouze session_start()

vše dřív fungovalo v pohodě, ale dneska to najednou blbne.
Neví někdo jak to vyřešit?
Hm, tak takovou chybu u session vidim prvne ... ale tipl bych to na nejakou chybu serveru :/

.. asi moc neporadim :/
Jo jo - mám stejný problém na všech stránkách, které na WZ mám :-/
No space left on device

Prostě na serveru došlo místo na hardisku (typicky v /tmp) je třeba počkat, až admin něco vymaže a uvolní místo.
mám stejnžý problém, myslíte, že by se měo admina nějak informovat nebo ted už jenom spíš čekat?
=zbi=
To si přeložil asi každý kdo umí anglicky ;)

=Agro=
NApsat treba mail a pak uz jen cekat ...:)
Mam stejny problem ...
To si snad dělají p...., ne? Když se zaplní disk, tak v poho - pochopím to. Ale když už to trvá víc jak 1 den a nic se s tím neděje, tak už je to dost na pytel. :-/
=Pěna=
A oni to vi? Zkus jim napsat na podporu treba e-mail ...

Navic pokud se zaplnily disky pri velkem mnozstvi uctu(nemuzou nekoho jen tak smazat, protoze si zalozil ucet), tak budou asi muset poridit vetsi disky (ale nejen kopirovani dat zabere zase spoustu casu atd... ) - uvolnit misto neni zase takova prdel jak se zda .. :))
Jako já vám do toho vůbec, ale vůbecn nechci kecat, ale do /tmp/ se ukládají dočasné soubory. Dočasné jsou proto, že se po dokončení skriptu mažou. Jak tedy mohou zabrat celý disk?! ;)

Že by chyba v Matrixu?
Taky mi to hlava nebere. Ale vypadá to opět na chybu ve webzdarmovském časoprostoru :-/
Tom: ze by to bylo tim, ze princip sessions je, ze se po skonceni skriptu nemazou, ale naopak prenaseji data mezi jednotlivymi behy skriptu?
Jasne, session se nemazou - zustavaji po dobu platnosti (default je myslim 1 den) ...

jde spis o to,ze /tmp neni na jinem disku a tudiz ma (vzhledem k vlastnostem filesystemu) stejne moznosti jako zbytek disku /bez moznosti nastaveni maximalni velikosti 'slozky' / - kdyz se zasere cely disk tak neni misto nikde :)
Sláva už to jede.
No mě tostále nejede...mám session_start() na jedné a pak na té druhé stránce mi to hodí ten warning a to mě pěkně sere...bez session start si to nepamatuje po dalším kliku nic...poraďte co je třeba blbě, dělám s tím tak den.
=Pepek=
Tak to bude tím, že se tě netýká problém popisovaný v tomto vlákně ... založ nové ;)

(jinak chces mi nakecat, ze ti jeden skript hazi u session_start() warning No space left on device a u druhy skript ne? :D .. ) <=> dopre si precti, jaky mas presny popis warningu-rekl bych ze zapominas na to, ze session_start() musi byt uplne na zacatku souboru ;)