BLOG

Ahoj , na této stránce jsem našel jednoduchý blog ,který bych chtěl nainstalovat , http://www.owebu.cz/banan/vypis.php?clanek=1178 , lze to vůbec na tomto webhostingu udělat ? pokud ano jak se dá vypnout zmiňovaný safe mode ? Nebo se ještě zeptám , nebyla by hodná duše , která by mi to tam nahrála a nainstalila děkuji za odpovědi , nejlepší by bylo se ozvat na mejl , moc děkuji !
tak už jsem se dočet ,že safe mode je na tomto webhostingu zaplý a vypnout nepůjde , tak se chci zeptat i přesto , něšlo by to tam nainstalovat ? díkec moc !
<HTML>Zapnutý Safe Mode by neměl zmiňovanému systému dle mého názoru vadit. Safe Mode není možné vypnout.</HTML>
asi sa to tyka trocha aj mna som uplny zaciatocnik a iba som si chcel nainstalovat moodl (e-learningovy system) vsetko mi pekne slo no pri instalacii ma upozornilo na mozny problem s bezpecnostnymi nastaveniami a potom mi pri instalaci vyskocilo toto...

Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/unas.cz/b/bohacek/moodle/lib/setuplib.php on line 65

v podpore som sa docital ze readlink je zakazana funkcia. takze to znamena ze sa mi tu ten moodl nepodari rozbehat?
<HTML>Nevím, kterou z těch funkcí moodle využívá, neznám zdrojáky moodlu. Ukažte řádky 60 až 70 z toho setuplib.php a pak můžeme možná něco poradit.</HTML>
Neviem ci je to presne toto odratal som to iba rucne od vrchu v "spravcovi suborov" som dal edit suboru setuplib.php.


63 $new = get_real_size($newlimit);
64 if ($new > $cur) {
65 ini_set('memory_limit', $newlimit);
66 return true;
67 }
68 return false;

Hovorim robim to prvy krat ta instalacia mi zbehla v pohodke je to robene len standartne nieco nastavite date dalej... :).
Řádek 65 - funkce ini_set() je zakázaná.
Normálně řádky 63 - 67 zakomentuj a máš pokoj ;)
No a pokud by potom měl skript málo paměti, tak potom přes .htaccess.
Vdaka pustilo ma to dalej :). No zase som zaznamenal problem pri vytvarani tabuliek. Ked si moodle vytvaral tabulky v databaze. Neviem ci som to nedopatrenim ja ukoncil, alebo tam nastal daky problem skusim to zbehnut este raz uvidime ake tam budu warnings.
ahoj , tzak se mi podařil tak nějak ten blog rozchodit , vše pracuje ok ,ale nevím proč je tam nějaká chyba ,která se vypisuje na každé stránce nahoře ... podívejte se na http://www.nastavimeto.kvalitne.cz/blog/ a prosím poraďte jak ji odstranit , znění chyby je :
Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/kvalitne.cz/n/nastavimeto/blog/scripts/sb_login.php on line 14

Zatím děkuji všem co poradili a doufám ,že i v tomto případě mi poradí !
<HTML>A kterou z těch funkcí na tom řádku máte? Ukažte řádek 14 a jeho okolí.</HTML>
IMHO musis najit vsechny vyskyty zakazanych fci, zakomentovat a mrknout, co to udela. Melo by to jet...