warning mysql_fetch_assoc(): supplied argument

Dobrý den,
víte někdo co znamená tento error? Když se podíváte na stránky www.lukyband.wz.cz a necháte si zobrazit zdrojový kód tak na druhé řádce je toto: <b>Warning</b>: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in <b>/3w/wz.cz/l/lukyband/db.php</b> on line <b>5</b><br />

nevim proč mi to vůbec tuhle chybu píše když mysql_fetch_assoc() používám pouze v externím scriptu kterej vypisuje obsah co kdo napsal do guestbooku. Napište mi dyžtak na mail jestli si s tim někdo víte rady. Děkuji

Jakub Pištěk
Proste v souboru db.php na radku 5 pouzivas mysql_fetch_assoc(); a nepredavas ji spravny parametr (ukazatel vysledku z mysql dotazu) ..

Cesky receno mas blbe mysql dotaz ;)

(a psat na mail ti nebudu... to at si dela technicka podpora :D)
právě že v souboru db.php mam pouze
mysql_connect("mysql.wz.cz","lukyband","mojeheslo");
mysql_select_db("lukyband");

tento soubor mam pouze pro připojení na DB asi se budu muset obrátit na technickou podporu webzdarma asi běžnej klient co si prohlíží stránky problém nezjistí. kdyby jste někdo věděl co s tim předem děkuji na rady
Jses si jisty, ze v tom souboru mas jen toto?

Nikdy se mi nestalo, ze by mi paraser hodil chybu na radku, ktery v souboru neni! ... (vzhledem k tomu, ze jsi napsal jen 2 radky - tudiz i s php tagy budou dohromady 4...).
Co presne se naleza na tvem 5. radku?
mysql_connect("mysql.wz.cz","lukyband","mojeheslo");

mysql.wz.cz - lidová tvořivost?
soubor dp.php je přesně takhle:

<?php
mysql_connect("mysql.wz.cz","lukyband","mojeheslo");
mysql_select_db("lukyband");
?>
A nesnazis se nahoudou pak nekde provest mysql dotaz, kdyz nejsi pripojen k databazi? (protoze podle tveho souboru db.php s ni spojeni nenavazes :D
Kdybys odchytával chyby mysql_ příkazů přes mysql_error, tak bys dávno věděl, na čem jsi a kde je chyba. Ty necháš chybu dojít až do "supplied argument is not a valid MySQL result resource" a pak horko těžko dohledáváš, co se stalo. Navíc sem nejsi ochoten dát inkriminovaný kód, tak se těžko dočkáš relevantní rady. Chybová hláška se odkazuje na mysql_fetch_assoc a ty nám předhazuješ mysql_connect.