problem s move_uploaded

Nevie mi niekto pomoct. Mam galeriu s obrazkami ktore uploadujem pomocou
if(move_uploaded_file($_FILES['subor']['tmp_name'],$adresar)) echo "uploaded" kde

$nazcas=$_FILES['subor']['name'];
$nazov=$id." ".$nazcas;
$adresar="fotky/".$nazov;

na pocitaci v apachy mi to slo ale ked som skript uploadol na ic.cz tak pri uploade nejakeho obrazku mi vypise chybu prave :

Warning: move_uploaded_file(fotky/1 1.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/tym.sk/t/ttcpb/root/www/galeria.php on line 49

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/phplGhaAE' to 'fotky/1 1.jpg' in /home/free/tym.sk/t/ttcpb/root/www/galeria.php on line 49

49 riadok je : if(move_uploaded_file($_FILES['subor']['tmp_name'],$adresar))

Prosim poradte ten move-uploaded mi nie je moc jasny zrejme preto to neviem opravit
<HTML>Zřejmě to má co do činění s oprávněními přístupu do adresáře fotky (chmod). Problémy s IC.cz každopádně řešte na IC.cz, ne u nás, my jsme jiný hosting.</HTML>
Jak psal Nipal, tak problem bude s chmod.

Ale spis pisu proto, ze soubory na webu by se mely pojmenovavat tak, aby neobsahovaly mezery .. ;) (duvod pochopis sam -> zkus si zobrazit ty sve fotky pres prohlizec - mezera se ti nahradi na %20 .. )
=> pojmenovavat soubory s mezerama je dementni zvyk windowsaku ..