volanie premennych

mam problem s premennymi. normalne mi to na localhoste funguje ale tu nie. asi je problem so zapisom (volanim premennych v uvodzovkach.)
prepisuje \" na ".

$a_start = "<a href='index.php?pid=$row->pid&x=$x&y=$y&".SID."' onmouseover='document.images.x$x"."y$y.src=\"$over\"' onmouseout='document.images.x$x"."y$y.src=blank.gif'>";
Věšteckou kouli mám v servisu. Můžeš napsat chybu, kterou to hlásí?

No a kdyby jsi to zkusil obráceně; tak by to možná i šlo:

$a_start = '<a href="index.php?pid='.$row->pid.'&x='.$x.'&y='.$y.'&'.SID.'"
onmouseover="document.images.x'.$x.'x'.$y.'.src=\''.$over.'\'"
onmouseout="document.images.x'.$x.'y'.$y.'.src=\'blank.gif\'">';
dakujem, ze si sa pozrel do tej zazracnej gule :)
-problem, je v tom, ze nehlasi chybu (uz!) - proste mi nefunguje onmouseover/out. docital som sa ze do apostrofu ' sa neda volat premenna.

- chcel by som sa spytat preco mi na webzdarma prepise kod \" na ". proste ked to napisem tak mi to prepise. na localhoste mi to necha v takom tvare ako to napisem a potom to aj funguje. Da sa to neko poriesit?
=wasco=
Není mi jasné, co řešíš - toto:

$a_start = '<a href="index.php?pid='.$row->pid.'&x='.$x.'&y='.$y.'&'.SID.'"
onmouseover="document.images.x'.$x.'x'.$y.'.src=\''.$over.'\'"
onmouseout="document.images.x'.$x.'y'.$y.'.src=\'blank.gif\'">';

je funkcni bez problemů ;)

___
Na wz ti backslashe (\) nikde nemizí - podle toho, ze si stezujes na tento problém tipuju, ze pouzías k zobrazeni obsahu souboru na webu editor, ktery je u weboveho rozrani pro spravu souborů. Chyba je totiž v něm - on při výpisu tyto backslashe maže. Nepoužívej ho ;)
Snad ve vsech ftp klientech je moznost zobrazit obsah souboru - tam zjistis, ze zadne backslashe nezmizely :)
for Freeze:

dakujem, dakujem... :) - tato informacia nikde nebola. doteraz som pristupoval len cez webove rozhranie a nebol s tym problem. asi som to nepotreboval:). cez ftp-ecko - super. funguje vsetko ako ma. ......