SESSION mi neudrží hodnotu

Ahoj,

jsem už totálně zoufalý neboť se snažím již několik dnů vyřešit "udržení" dat pomocí session. Cílem je ukazovat pocet produktu v kosiku na stránce.

mám indexovou stránku, kde hned na začátku spouštím sešnu (session_start();). poté includuji soubor xyz.php a ten zpracovává kosik a v ramci nej pocet vlozenych produktu v kosiku:

$_SESSION['pocetProduktu'] = $_SESSION['pocetProduktu'] + 1 ;

takze pocet produktu bude poprvé jedna a poté by se měl zvyšovat vždy o jednu.


problém je v tom, že poprvé mi to funguje (jeden/první produkt) a já se mohu volně pohybovat po strankách a nakupovat dal a hodnota se udrží, ale poté, co zase neco nakoupim a opet se zavolá:

$_SESSION['pocetProduktu'] = $_SESSION['pocetProduktu'] + 1 ;

(a kde si vyechuji výsledek, což bude v našem případě dvojka, jelikož jedničku už sešna správně "drží"), se daná hodnota na stránce se sešnou vyechuje správně (2), ale už se neudrží při klikání na další stránky a zcela se ztratí.


Nevím, jestli jsem to popsal dostatečně srozumitelně, takže se kdyžtak ptejte na detaily.

Předem moc děkuji za rady

Pokud máte efektivnější způsob jak mít zobrazen ve všech úrovních prezentace pocet produktů vložených do košíku, napište, prosím....

Michal
Ladění bych začal tím, že si vždy nechám vypast celé pole $_SESSION a budu zkoumat, co se v něm děje:

print_r($_SESSION);
=Michal=
Pokud se ztrácí až při dalších hodnotách, tak bych hledal problém někde u zvyšování hodnoty (a okolních podmínek).