ioncube

potreboval by som IonCube loader instalovat na moj web je to na wz vôbec mozne? Nejako sa mi to nedarí

Dik
Nedaří = co?
Nejsme majitelé věšteckých koulí...
no nedari sa mi instalovat ionCube loader pre php na moj web.....
Skusal som linux verzie ale bez vysledku. Proste bez toho ioncube mi php nepobezi....
zrejme Ioncube Loader Module moze instalovat na moju webku jedine wz admin.....?
Myslim, ze sis odpovedel sam. Ioncube se implementuje jako php extension, tzn by ji musel pridat spravce serveru. Vzhledem k tomu, ze nejsi spravcem serveru, tak ioncube asi nebude ;)

btw.. "bez toho ioncube mi php nepobezi" .. jsem zrejme nepochopil. Osobne neznam jedinou aplikaci, ktera by byla na ioncube zavisla ..
Asi má redakční systém, který má šifrované stránky a ioncube je "ochrana" a prostředek, jak donutit lidi k zaplacení licence. PHP mu určitě poběží, ale když koukne do zdrojáku těch stránek, tak to na PHP moc nevypadá, protože je to "zaioncubované" :-)
kabul (autoshoponline.wz.cz)
Uz to tu bylo. Potrebujes instalovat co?
'IonCube loader' - je co? modul do PHP (pristup do modulu php na wz.cz ma nastesti jen spravce wz.cz) nebo nejakeho, jakeho CMS?
' Proste bez toho ioncube mi php nepobezi....' - nesmysl, vidis, ze tu bezi php naprosto bez problemu.

Zkus napsat dotaz tak, aby jej pochopil i nekdo ve tvem okoli, dej ho klidne precist minimalne jedne nezasvecene osobe a sleduj, jake polozi otazky. To same zajima nas.
vdaka za pomoc freeze
ako je to na platenych hostoch, ak ioncube potrebuješ nahodi ho tam spravca?
Chcem sa este niečo opytať ak mi na stranke vypisuje niečo takéto

Warning: glob copy() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/a/autoshoponline/vscal/pages/listings.php on line 12

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /3w/wz.cz/a/autoshoponline/vscal/pages/listings.php on line 12

dá sa s tým niečo urobiť tu na wz ? Skúšal som to na localhost a všetko klapalo....

dik
<HTML>Na řádku 12 v listings.php je použita zakázaná funkce glob().</HTML>
a neda sa tato funkcia glob nahradit niecim inym? nasiel som že globe() dokaže nahradit funkciu opendir( ).....
ak ano ako to mam zapisať.... pomocou opendir() alebo podobne ?

foreach (glob("./listings/*") as $filename) {
if (is_dir($filename)&&($filename!="./listings/.")&&($filename!="./listings/..")){
$lid = substr($filename, 11);
include "./inc/fill_fields.inc.php";
$listing["lid"]=$lid;
//get image, too.
$mainimage = file_get_contents("./listings/$lid/imagefile.txt");
$listing["image"]=$mainimage;

$listings["$count"] = $listing;
$count++;
}
}

po pripade tu je funkcia opendir( ) len neviem čo kde dosadiť.... ak by ste vedeli hodili by ste mi to tu prosim,prosim

Príklad 1. opendir() example

<?php
$dir = "/tmp/";

// Open a known directory, and proceed to read its contents
if (is_dir($dir)) {
if ($dh = opendir($dir)) {
while (($file = readdir($dh)) !== false) {
echo "filename: $file : filetype: " . filetype($dir . $file) . "\n";
}
closedir($dh);
}
}
?>
kabul (autoshoponline.wz.cz)
novy dotaz, nove tema
cim se da nahradit glob je obvykle psane v prikladech pod dokumentaci
cz.php.net/glob
pokud takova funkce v dokumentaci existuje.
Pripadne do vyhledavaciho policka rucne zadat, hledat typ=function a ok