Pomoc

s
Jednou sem tu resil problem a byla tu odpoved a forum se asi casto maze fnuk.Jde mi o to ze chci od jineho hostingu prez inframe zobrazit jeden script na webu ale bez jejich reklam je na to nejaky kod jak na to jenze neulozil jsem si ho kdyz mi tu nekdo radil a ted ho zrovna potrebuji muzete nekdo poaradit prosim.
Mažou se jen nevhodné příspěvky o inframe však tady neproběhlo ani ň jde to přes PHP jak na to najdeš na php.cz.
cz.php.net/file
Asi se tu spiš mazou příspevky starší pár měsícu protože ho tady už nemužu dohledat.Nekdo mi tu minule napsal a fungovalo to ted nevim jak.Dejme tomu někde na free mam index.php nebo atd.php ale nehorazny dve reklamy dole a nahore.TAdy mam hosting ale kvuli fsockopen zakazani mam ten script tam a chci ho tady jen na svem webu zobrazit prez inframe ale jen bez tech reklam jde to nekdo mi to napsal presne co kam vlozit tady na forum skoda ze se casteji maze a nemuzu to dohledat poradi mi zas nekdo prosim?
Co je inframe?
cz.php.net/file
cz.php.net/str_replace
cz.php.net/replace
cz.php.net/echo

pres file si to vycucnes do promenne, pres str_replace nahradis kod reklamy / frame a prech echo to zobrazis. Viz priklady v manualu.