Problém s ikonkou webu "favicon"

Zdravím, mohli byste mi prosím někdo poradit, jak mám tuhle ikonku na svým webu zaktivovat? Dělám to přes php, ale ať se snažím, jak se snažím, pořád se mi nechce objevit. Dělám ji standartně 16 x 16 pix. 32bit. Na předchozí verzi mých stránek se zobrazovala, ale teď jako když utne. Máte někdo nějaký osvědčený postup?

Díky
To je sice pěkné, ale na adrese http://singovsky.wz.cz/res/favicon.ico ta ikona není.
Vzhledem k faktu, že http://singovsky.wz.cz/res/favicon.ico neexistuje, se těžko radí. Osvědčená dvojice:

<link rel="icon" href="favicon.ico" type="image/x-icon" />
<link rel="shortcut icon" href="favicon.ico" type="image/x-icon" />

Nezapomeň tam favicon.ico nahrát!
google.com
hledat = favicon
1. soubor
2. tag, ten byt nemusi pokud... a spravny type
3. spravny format souboru (GIF a ICO jsou 2 ruzne veci, to, ze gif funguje je znamkou inteligence prohlizece)
atd...
Pokud nahraju do rootu webu soubor favicon.ico, nemám problém. Jak so můžete ověřit na bých stránkách, napříč prohlížeči mi naprosto spolehlivě funguje tento zápis (sic!):
FF 3: ano
Op 9: ano
Chrome 2: ano
IE 6: ne
R.U.R. (jsrosa.wz.cz)
k cemu? v IE6 funguje favicon a mam pocit, ze i jako gif. pokud ne, jako ico urcite. Neni treba uvade do HTML kodu zbytecnosti jako Bubák, pokud mam ikonku v rootu s html strankou.
reagoval jsem na "Jak so můžete ověřit na bých stránkách" - to co jsem vypsal je výsledek toho ověření
pete, když napíšeš "mam pocit, ze", tak mám jistotu, že si přečtu ptákovinu. IE6 umí pouze favicon.ico z rootu webu a jen tehdy, když je stránka v oblíbených. IE6 jde oblbnout BMP souborem přejmenovaným na favicon.ico, ale takovou prasárnu často nezobrazí novější verze IE, tedy IE7 a IE8.

pete, mám pocit, že video ogg půjde použít v novém Firefoxu 5.3 jako faviconu.

To R.U.R.
FF 1+ (pravděpodobně i betaverze před "jedničkou)
Opera 7+
Chrome 0.2+
IE 6 jen favicon.ico stránek z Oblíbených položek
IE7 , IE8 pouze ico soubory
Konqueror 3.5+ (možná i starší verze)
Safari 1+? (nejsen si jistý, od které verze)