Opera - problém s JS vysouvacím menu

Předpokládám, že web není ještě dodělaný.

K tématu: Z letmého pohledu nevidím problém, nemám ale teď po ruce Operu. Řešil bych to takto: před zmizenim nastav výšku na 0px, a overflow:hidden. Tím by se měl problém eliminovat. - Případně pak můžeš ten jscript vylepšit o "plynulé" vysouvání.

Mimo téma: Ve skriptu máš zbytečnou proměnnou dotaz a dotaz2. Ve stránce jsou tagy bez textu (například ovladací <li> pro menu apod). Stránka se podezřele dlouho načítá - server nebo připojení nebude nejrychlejší. Navíc stránka má přes 2MB, což je i v dnešní době docela hodně.. tzn:ještě je co zlepšovat.
jednoducha demostranka? Ve 2MB kodu se nehodlam prehrabovat.
opera je prohlizec, ktery se vyviji a ne vzdy u ni vse spravne funguje. Pokud to nutne nepotrebujes, chyby v opere ignoruj. nebo ji vyrad detekci window.opera

Z odkazu, nalezene chyby (FF):
1. validator hlasi nezname znaky. Cili ne vsechno kodovani je charset=UTF-8 . To muze zpusobovat celou radu problemu, protoze znak v jednom kodovani muze v jinem znamenat neco jineho.

2. validator hlasi 3 kriticke chyby a 105 varovani, to take muze zpusobovat radu problemu
Zminil bych treba, ze do UL tagu patri jen a pouze LI tagy. Ty tam mas DIV
<ul>
<div class="vysouvani_tlacitko" onClick="return vysun('1');">

3. chybova konzola prepnuta na cistlivost css a js hlasi
Chyba: uncaught exception: [Exception... "Could not convert JavaScript argument" :: line 125" data: no]
a 3 chyby v CSS
To muze zpusobat ruzne problemy pri zobrazovani, hlavne to clear muze u floatovanych veci delat problem.

V Opere 9.01 se mi po kliknuti menu rozbali, pak jakoze schova, ale odskocene to zustava.
jakpsatweb.cz - javascript - priklady - skryvane zalozky skryvani odkryvani textu, neco takoveho
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/jpw-pr8/skryvani-odkryvani.html
nebo muzes zkusit neco takoveho
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/x/js-rozbalovaci.htm
>> opera je prohlizec, ktery se vyviji a ne vzdy u ni vse spravne funguje.
Všechny prohlížeče se vyvíjí a u všech taky ne vše funguje. Toto bys řekl, jakoby byla Opera šmejd. Tak na tohle bacha. Nelíbí se ti, tak ji nepoužívej, ale zásadně neříkej, že je to špatný prohlížeč, když ji ani pořádně nepoužíváš.

A zde se musím zastat Opery, protože to není jeho chyba, ale chyba autora. Opera dodržuje standardy a taky se podle toho řídí. Pokud narazí na stránku porušující standardy, tak se není čemu divit, že s tím má problémy. V tagu <ul> můžou být jen tagy <li>. Ale i tak je zápis divně navržen. A když vezmu petovy chyby, tak je docela možné, že některá z těch chyb způsobuje onen problém.
Rozhodně si nemyslím že je Opera špatný prohlížeč, nic takového jsem neřekl :), je mi jasné, že chyba je u mě.

Každopádně provedu validaci webu - který už je ale opravdu hotový a nenacházím v něm žádné chyby... co jsi myslel tou nedodělaností Freeze?

Vím o tom, že hosting na novém webu nějak nestíhá, to se snažíme napravit... 2MB má úvodní stránka kvůli obrázkům k novinkám, samotný web má něco přes 500kB, i to se ale pokusim vyřešit.

Zatím díky za rady, pokud má někdo něco dalšího, napište.
Wrent (wow-herniweb-cz-wz-account.wz.cz): O té Opeře to bylo míněno pro Petu. Vím, že tys to neřekl.
OT
Tomík: V Podstate je to totez, jen jsem pouzil mirnejsi vyraz :)
* Opera funguje s beznym HTML (pokrocilejsi netestuji). Ale ma problemy s pokrocilejsim CSS. Take ma problemy s beznym JS (posledne, kdyz jsem testoval JS 1.0 a 2.0, tak nektere funkce vubec neznala, treba).
Priklad: http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/js/pr/js-grad.htm
Hadej, proc je tam tahle podminka?
if (Boolean((1).toString(16)))
Mozna, uz to spravili, mozna ne, ale prevod na 2jkove, 16stkove cislo je zaklad.
* IE ma problemy s pokr. CSS ve zvlastnich pripadech. Totez JS.
* FF ma problemy s pokr. CSS ve zvlastnich pripadech. V JS jsem zatim nenasel nic, co by mi delalo problemy. Ale tez FF JS vyviji.
Takze sory, ze se urazis, ale ja s ladenim pro Operu vetsinou neztracim cas, pokud s tim neprijdou uzivatele.