Lze zde použit phpBB3 ?

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli jde zde na webzdarma.cz použít i phpBB3, který je určen na vytváření fór. Děkuji za odpověd. :)
Ano lze. Ovšem bezproblémový chod zde nemůžeme zaručit.
V pohodě jen to chci zkusit a chtěl bych se to naučit :) Díky
Jeste mam problem prosim... Kdyz jsem delal primo instalaci phpBB3 tak v predposlednim kroku mi to napsalo tohle u kroku "vytvoření tabulek v databázi" prosím pomoc... /// Objevila se velmi závažná a nevratná databázová chyba. Toto může být způsobeno tím, že daný uživatel nemá příslušná práva vytvářet tabulky – CREATE TABLES nebo vkládat – INSERT data, atd. Podrobné informace mohou být uvedeny níže. Nejdříve kontaktujte vašeho poskytovatele hostingu nebo fórum podpory phpBB pro další pomoc.


install_install.php [ 1193 ]

SQL : CREATE TABLE phpbb_attachments ( attach_id mediumint(8) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, post_msg_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, topic_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, in_message tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, poster_id mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, is_orphan tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '1' NOT NULL, physical_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, real_filename varchar(255) DEFAULT '' NOT NULL, download_count mediumint(8) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, attach_comment text NOT NULL, extension varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, mimetype varchar(100) DEFAULT '' NOT NULL, filesize int(20) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, filetime int(11) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, thumbnail tinyint(1) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (attach_id), KEY filetime (filetime), KEY post_msg_id (post_msg_id), KEY topic_id (topic_id), KEY poster_id (poster_id), KEY is_orphan (is_orphan) ) CHARACTER SET `utf8` COLLATE `utf8_bin`

Table 'phpbb_attachments' already exists /// Díky moc těm co mi pomůžou :)
a) Pouštěl jsi instalaci vícekrát.
b) Instalátor je vadný :)

Pokud sis to přeložil, tak jsi jistě zjistil, že instalátor skončí na kontrole, že tabulka phpbb_attachments už existuje (tedy už jsi/instalátor ji v databázi vytvořil) -- před pokusem ji vytvořit.

Víceméně jsou tři řešení:
a) vyprázdnit databázi (vymazat všechny tabulky) a instalovat znova
b) stáhnout jinou verzi instalátoru (+ se podívat někam do bugzilly phpbb)
c) upravit instalátor :)