problém s hostingem

včera jsem zaregistroval doménu, nainstaloval phpBB fórum a vždy to tak hoďku jede a pak to spadne a třeba se tam půl dne nedostanu, zkoušel jsem jiné prohlížeče i jiný PC a u mě problém neni, hází mi to chybu:

General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

Access denied for user 'rchelidcforum'@'192.168.12.5' (using password: YES) [1045]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.


http://rchelidc-forum.wz.cz/
Zřejmě klasický problém s připojením k databázi. Jenom to phpBB dává najevo způsobem, který začátečníkům hned nemusí dojít.

Nemá moc smysl se rozepisovat o způsobu řešení, pokaždé funguje něco jiného -- zkus prohledat fórum. Řeší se to taky věčně. (Někdy pomůže změna hesla, někdy zrušení databáze a aktivování nové, nškdy čas..)
tak teď to zas z ničeho nic funguje, chvilku to jde a chvilku ne
takže jsem zjistil, že když změnim heslo databáze na wz.cz a v config.php tak to třeba hodinku funguje, pak to spadne, skoči tam zas ta samá chyba a už se tam dostat nedá :( když by sem zrušil databázy a založil novou tak mi ale zmizí nastavení fóra, katergorie atd, nebo to zůstane?
Samozřejmě zmizí.

Lze se tomu ale vyhnout ručním zazálohováním databáze (phpmyadmin -> jméno_databáze->export->do_souboru) před zrušením a po opětovém aktivování databáze zpětným nahráním (phpmyadmin->jméno_databáze->import). Vyhneš se tím i potřebě přeinstalovávat phpBB.

Jak jsem psal předtím, často pomáhají různé mětody -- zkus prohledat fórum, řeší se to často.
když já se na phpmyadmin vůbec nepřihlásím :(
Chyba
Nepoda�ilo se p�ihl�en� k MySQL serveru
Zkus některé z minulých hesel. Při změně hesla totiž nějakou dobu (hodina až dva dny) trvá, než se změna utřepe. Více viz hledání ve fóru, tohle je opravdu má poslední reakce.