Odesilaní emailu

Chtěl jsem se zeptat jestli jde udelat formulař na odesilaní emailu bez toho vaseho. Udeělal jsem si svůj a chodí mi to ve tvaru:

email odelilatele
X-sender: whatever@judomb.czechian.net
X-disclaimer: This e-mail was sent using freehosting service (www.webzdarma.cz); please contact postmaster@webzdarma.cz if you think this is Internet abuse
ZDE JE TEXT

Nejenom že to je docela nevzhledný ale ani se mi nezobrazují háčky a čárky ale čtverečky prosím o radu
a jak to máš dělaný? stačí formulář, kterej se odešle na skript, kde akorát použiješ fci mail(), ne? já sice nemam formulář, používam mail() k dennimu zasilani statistik o pristupech na muj web a je to uplne v pohode, nic,co rikas...
<?
$to = "KarelPopovic@seznam.cz";
$subject = "Z judo stránky";
$headers = "From: $jmeno < $email >\n";

//formatovani prispevku

if (@mail ($to, $subject, $text, $headers)):
echo "Odesláno";
else:
echo "Neodesláno";
endif;
?>
<head>
<META HTTP-EQUIV="Refresh" CONTENT="0; URL=http://judomb.czechian.net/aaa_php_new/mredir.php?Right=kontakt.php">
</head>

takhle vypadá můj zdroják na to ale nemůžu si pomoct pořád mi t chodí od whatever@judomb.czechian.net
a ne od $email :o/
myslim, ze spravne by snad melo byt...
$headers = "From: $jmeno <$email>\n";

co se tyce cestiny, mel by jsi zkusit nastavit hlavicku Content-Type: a pokud mozno pouzivat kodovani iso...

navic tam mas logickou chybu... vypisujes text, pak HTML hlavicku, proste zmatek... (ale s timto problemem to asi nesouvisi) - navic jeste uzivatel snad nikdy neuvidi text odeslano nebo neodeslano, tak proc to tam mas, kdyz to meta_refreshujes??? navic je lepsi a jistejsi odeslani hlavicky pro presmerovani z PHP.

m.
martin s. (---.arttoday.com) : jasně na tohle se chystám mě to jenom velezlo do hlavi proč mi to tam psalo takoví blbosti.

NO JA SE VÁM MUSIM K NĚČEMU PŘIZNAT JA JSEM PAKO :O) JÁ JSEM DAL JMÉNO POLE MAIL A PRACOVAL JSEM Z PROMĚNOU $EMAIL

SORRY SORRY SORRY

jinak ted to facha :o)
:))))