nejde to

Muzete mi prosím poradit jak nainstalovat php ? uz to mam na webzdarma a ted dam do linku svou adresu serveru ale hleda to tak 5 minut a pak je bilo... konecne sem se dostal az sem uz pul roku to zkousim a tenhle ucetna wz je asi tak 2000 kterej mam.A uz sem se dokonce dostal az sem kdyz uz to funguje.Tak bych byl docela rad kdeby jste mi poradili.
díky
Ujasni si základní pojmy, viz http://en.wikipedia.org/wiki/PHP.
Potom oplož dotaz znovu (a pokud možno s použitím stylisticky vhodného slovního pořádku ;).
tak sem to teda naisntaloval ale kdeby ste mi aspon mohli poradit ptz na webu mi to pise :

Warning: require_once(footer.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/f/forumdarkorbit/news.php on line 170

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'footer.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/f/forumdarkorbit/news.php on line 170
Asi neumíme i anglicky.

>> failed to open stream: No such file or directory in
volně: Nepodařilo se otevřít soubor: Žádný takový soubor nebo adresář neexistuje.

Takže to znamená, že require_once otvírá soubor, který neexistuje. Jednoduše, buď soubor footer.php neexistuje, nebo není tam, kde má být.