Aplet

Čaute všichni!!
Mám menší problém, je to spíš dost velký problém, nejde mi totiž načíst můj aplet na mých strankách, jedná se o menu, co s tím, změnít server?
Dík Petr.
a jinde ti to funguje??? pak jsi lamer a mas bordel ve velikosti pismen.

m.
A nebo máš non Java prohlížeč:-)
Ale martine, lamer je snad označení pro začínajícího hackera ne?
lamer je od slova "lame", soucasny vyznam v poc. svete neni tak jednoduchy jak najdes ve slovniku, ale rozhodne to odtud pochazi
lame - chromý
lame - chromý (med.)
lame - kulhavý
lame - nepřesvědčivý
lame - neuspokojivý
lame - zchromit
lame - zmrzačit
??? Tak teda nevím:o).
tim se netrap. nechci to tady rozebirat, abych se nekoho nedotkl,ne vzdy to kazdej dobre pochopi :-)

m.
Jeste jedine dobre, sic pouzivat applety na takove <> jako menu bezesporu jsou, jest prasarnou...
Takže fajn, na nějaké lamy se můžete vykašlat, tam kde jste jak doma, já jsem jen začátečník, ale jsou i takové věci týkající se kompů, kterým zase rozumět vy nebudete, chci jen vědět, proč se mi nechce načíst na stránkách- deep.euweb.cz- menu, které je v Java Apletu!! ,jestli se vám načte tak je to úspěch, jestli ne, tak nejsem jediná lama, která zatím na to nepřišla!!!
Petr
>jsou i takové věci týkající se kompů, kterým zase rozumět vy nebudete...
...to jsem si prece netroufl tvrdit! mas namysli neco konkretniho? :)))

kazdej at dela co umi :)

> chci jen vědět, proč se mi nechce načíst na stránkách- deep.euweb.cz- menu, které je v Java Apletu!

to bude vazne nejaka lamerina, tak jsem to zkusil...

applet loaded ok.
running applet...

zadnej problem. (opera6.03 Build1107)

a proc tam mas takovej jazyk jakej tam mas? :)

jinak si myslim, ze podobny srandicky na webu vubec byt nemusi a je to pak i lepsi ;-) zvlast kdyz ti to dela potize...

m.
Jáké máš ty stránky?
html/php (sem tam javaskript/flash) - od podobnych kravinek se snazim zakazniky vetsinou odradit... :)

m.
No lidi nechci zde vypadat jako nějakej odborník na hack, ale lamer je ten, kdo se snaží prolomit nějaký přístup někam tím, že zkouší hesla nebo používá tzv. brutal force attack, což je generace řady písmen, tak jak jdou zasebou. např. wwwhack tohle ovládá.
Zákazníky?, co děláš?, jaké by jsi mi teda doporučil to menu? Proč jsi myslíš, že je to menu kravina?
Dík za odpověď!!!
Petr
Hele podívej se sem co se mi zobrazilo:o)
http://harry-potter.euweb.cz/Obr/deep.euweb.jpg
Me se zobrazilo to sami ... :))) ... IE 6.0

Ja se podobnejm vecem taky vyhybam a asi ze stejnyho duvodu jako Martin ... ne kazdej prohlizec to umi a ne kazdej to umi stejne ... Java sice je prenositelna, ale diky tomu, ze se nejaky firmy nemaj moc v lasce, tak ne zas tak moc :(

A ikdyz by to bylo podporovany nebo jsi to proste delal pro jeden konkretni prohlizec (intranet nebo neco podonyho) ... tak je to preci jenom narocnejsi na vykon pocitace ...

... a navic me oblibene heslo ... v jednoduchosti je krasa :o)

Radek
jo, petr na tom asi pracuje, protoze ted je tam uplne neco jineho - kniha navstev plna chybovych hlaseni (mas tam spatne nastaveny mysql server...)

>Zákazníky?
...no proste lidi, kteri si ode mne nechaj neco udelat. a protoze si za to necham zaplatit (z nadseni uz neumim zit, jako drive:), jsou to zakaznici - cemu se divis?

>aké by jsi mi teda doporučil to menu? Proč jsi myslíą, ľe je to menu kravina?
..nevim, ale podle me podobny vychytavky patri do aplikaci, ne na internet. navic vidis jaky s tim mas potize, tak proc to znasilnujes? podle me je mnohem ucelnejsi udelat nejakej strizlivej originalni design, kterej bude fungovat rychle, bez nejakych omezeni a budou spokojeni jak lidi surfujici v grafickych prostredich, tak na konzolich (tim ovsem nerikam, ze to ma byt textova stranka! - i graficky provedena page se da prohlizet v textovem rezimu...).
hlavni co by me na tom tvym menu vadilo, je to, ze bez nej bych se na strance nikde nepohl. takze z konzole jsu ztracenej, na pomalem pripojeni musim cekat nez se to extra stahne, na mene vykonem kompu mi to shodi browser atd... ja nevidim jedine plus, ale mozna mam spatne brejle a jiny uhel pohledu nez ty :) takze slovo kravina je podle me docela jeste mirne...

prijemnej vikend fsem...

m.

jeste jsem zapomel zareagovat:

>ale lamer je ten, kdo se snaľí prolomit nějaký přístup někam tím...
...slovo lamer ma mooooc sirokej zaber v dnesnim svete vypocetni techniky, uz se to tady rikalo.