unset při odhlašování

Pěkný den.

Chtěl bych se zeptat, zda při odhlašování mám zavolat i unset($_SESSION['jmeno_uzivatele']), nebo stačí jen session_destroy();
Díky. :-)
http://php.net/manual/en/function.session-destroy.php

Remember that session_destroy() does not unset $_SESSION at the moment it is executed. $_SESSION is unset when the current script has stopped running.

Mělo by stačit session_destroy(), ale pole $_SESSION bude fungovat dál až do ukončení běhu skriptu. Dokonce pokud v tom skriptu spustíš znovu session_start(), obnoví se.
Vždycky jsem pro odhlášení zvolal jen:

<?php

session_destroy();

header("location: ...");

?>

... a přijde mi, že je toho až moc málo.
<HTML>Pokud ve hře nemáš nějaký přehled online hráčů, tento skript bohatě stačí.</HTML>
Mohu se, Nípale, zeptat, jak je přesně myšlen "přehled online hráčů"? Nejsem si jist, zda to chápu správně.
<HTML>Co jsem byl kdysi spoluadminem jedné onlajnovky, měli jsme tam uvnitř stránku, na které byl přehled hráčů, kteří jsou právě přihlášeni (a tedy pravděpodobně hrají; lomítko kružítko s nějakým 15minutovým timeoutem).

A tam byl odhlašovací skript vylepšen i o zápis příslušné položky do databáze, aby ten výpis věděl, že odhlašivší už do něj nepatří.

Takový přehled je dobrý, když potřebuješ někoho zastihnout, koordinovat útoky apod.</HTML>