Cache na serveru?

Ahoj,
proc mi funguje pristup na stranku, kterou jsem predtim ze serveru smazal? Je tam nejaka cache nebo co? Da se to nejak vypnout?

Diky za rady, Bla
Mohla by to byt cache serveru ... cache tvyho browseru ... cache kdekoli po ceste :) ... pokud ta stranka existuje, muzes metatagama nebo v hlavicce potlacit cacheovani .... ale kdyz uz ten soubor neni :) ...

Rek bych, ze to za cas zmizi samo, ale pokud potrebujes neco otestovat, doporucuju misto bezny adresy ...

tvujweb.wz.cz

... pouzit ...

test1.tvujweb.wz.cz
test2.tvujweb.wz.cz
....

Radek
Hele to není špatné! To skusím:-).
Diky vam chlapi za prispevky. Nicmene chovani serveru se mi zda porad ponekud podivne. Jasne, ze stranka, kterou jsem smazal neni v prohlizeci viditelna na porad. Za urcitou dobu (rekl bych nejvyse par hodin) uz to hlasi chybu, coz je v poradku. Ale ta prodleva me desi...
Navic jsem si zkousel maly testik - kdyz dam do stranky vypisovat datum a cas pomoci funkce print(strftime('%d.%m.%Y %H:%M:%S')), zobrazi se mi aktualni cas jen pri PRVNIM pristupu na tuto stranku. Pak uz je cas porad stejny, coz dokazuje, ze nekde v ceste je cache, kterou nemam rad :-( V prohlizeci to na 100% neni.
Muzete si onen testik taky nekdo zkusit a sdelit vysledek? URL: http://vicar.euweb.cz/test.php

Diky, Bla