Jak tak koukám..můj dotaz má úspěch...:-))))))

Čus!!Vsaďte se že překonám padesátku jako první...
lidi, řekněte mi že se mi to jenom zdá... prosím!
Ano, překonal jsi to, páč seš blbej jak tele a na všechno se ptáč 20x a ani po 32 to epochopíš...
Zcela vyjimecne se podepisuju pod Lukasikovo slova :-)
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...asi máš pravdu...ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá..možná si to nezasloužíš?!ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Kolik ti je Lukášku mecenášku uhranášku záhrobášku binášku ládinášku bazukášku boing747ášku...?...
Nasranej rozzuřenej krvelačnej a po s
chybí ti tam "ranej" tedy posranej...

btw: je mi 14
Mr.Scully: proč výjmečně:o).
...jednou za čas se holt mezi slušnými lidmi objeví takový kripl jako ty Davide a zdržuje nás svým pitomým tlacháním na které není nikdo zvědavý.
Hmm, lidé jsou různí... Davidova psychická choroba se začíná zjevně rapidně zhoršovat. Nebojte, za chvíli si naslintá do klávesnice, čímž ji odrovná a bude klid....
kéž by;).
Ha ha ha...
Che, che, che
Hele už toho konečně nechte jo?!Já si přestanu hrát na debila a vy si ze mě přestaňte dělat debila!Mylíte fakt že mě to baví poslouchat všechny ty urážky!Jak ste se najednou všichniu proti mě to vám opravdu mám za zlí...Možná jsem to s tím debilením trochu přehnal ...a jestli jo tak se srdečně omlouvám...
Konečně první rozumná slova...
Hele Davide, kámo, já proti tobě osobně nic nemám,ale ty tvoje řeci mi spíše než vtipné připadaly imbecilní...Mimochodem doufám,že si teď taky neděláš srandu, to už by byl hodně bizarndí humor :-) No nic, měj se.
oprava - bizardní :->
Už se těším, až zas bude někdo hledat v těchhle diskusích něco užitečnýho. To si počte.

Možná, kdyby zadal slovo "debil", že by mu to toho našlo dost.

Ad Davidova stránka: Doporučuju FrontPage. Jednak jen klikáš a udělá Ti to všechno a jednak když použiješ jeden z předdělanejch vzhledů, tak to bude aspoň vypadat trochu vkusně a ne tak uchylně.

Asi založím Ligu proti zytečným Jskriptům, stupidním vzhledům, za čistotu HTML a vkusnost stránek.

No, ale abych nepůsobil tak nafoukaně, každej se přece může prezentovat dle svého způsobu. Jen ale pak bohužel je internet plnej balastu a kdo se v tom pak má přehrabovat, když hledá něco ve Fulltextech.

Ad vyhledávače: Dal bych tam takovej filtr, kterej by automaticky při výpisu vyřazoval stránky zahlcený stupidníma skriptíkama.

Ad dotazy: Na davidovy dotazy se dalo odpovědět jedině odkazem na chytrou knihu. Až se naštvu, tak zajdu na stránky W3C a nakopíruju mu sem kompletní popis standardu HTML
>>Asi založím Ligu proti zytečným Jskriptům, stupidním vzhledům, za čistotu HTML a vkusnost stránek....

... a proti FP!
>... a proti FP!

...to andrew rekl => za cistotu kodu :-)

m.s.
>>Doporučuju FrontPage. Jednak jen klikáš a udělá...
Tak nevím, zda myslel i FP
Už nechci abyste mě měli za debila a imbecila či nafokance!!Moje stránky se hodně změnily Anderwe!!Nevím jestli k horšímu nebo lepšímu?!Takže a teď když je všechno O.K. tak už asi nadobro mizím!Svoje stránky asi nechám být takové jaké jsou ,protže jak jsem od vás okusil na vlastní kůže nejsou dobré!Možná (Až mě to zase začne bavit)ještě něco vylepším ,nebo zhorším ,ale už mi bude ukaradený co mi na to řeknete...dám si to do atlasu... ;-)))))))
hele, já když sem dal odkaz na svoje stránky tak mě taky všichni řekli, že josu totálně na hovno...:O).
Ale hele teď mě kleplo do očí, do kolikátý třídy chodíš? Do 1:o). Teda odkazi s měkým je konec...:o).
Toto o sobě píše David na svých stránkách:
Tak nejdřív základní údaje!Je mi jedenáct let jmenuji se David a adresa je Mříčná145.Kdybyste mi někdo chtěl poslat peníze tak je to po bližší domluvě možné!Nejméně však dva melouny tři tácy čtyři kila a pětku!Mám 17letou sestru a ,sedm psů ,šest koček ,dva potkany hlemíždě ,pískomili ,křečky ,želvy a ňákej ten hmyz! A teď jmény a popis:Psi:Betyna(kříženec),Fany(labrador),
Ema(vlkodav),San ,Fredy,Šíma a Heda(kříženci)Ti psi sou naší rodiny a dohromady.Teď potkani:Falko(je černý a na břiše trochu bílího,Je můj!Má asi půl metru a když se cítí ohrožený tak kouše hlava nehlava!),Cupido(Ten je ségri!Je to aguti což znamená že má poměrně dost viditelné hnědé pruhy.Má asi taky okolo půl metru a nekouše!Jen když mu veterinář dává injekci).Kočky:Čiko(zrzavobílí),Štajner(zrzaví),Izák(černý),Briska(černobílá),Cik(mourovatý),Metůd(mourovatý)a já chci ještě Ruskou modrou!Hlemíždi:Raptor,?,?.A ostatní jmána ještě nejsou vymyšlená.Tak to bylo dost o zvířatech.Teď zas něco o mně!Rád poslouchám hudbu.Moje oblíbené skupiny a jednotlivci jsou:Kryštof(Ne jako celek ani slova ,ale spíš se mi líbí melodie),Děda mládek ilegal band,red hot chilli papers(nevím jak se to píše prostě red hot čili peprs),backstreet boys,ajfl sixty five,Ta tu (ale jen ta první písnička!),Dan Bárta,Kamil Střihavka,Daniel Nekonečný(to je jen vtip ,ale uznejte že hlas má..neskutečnej!),Saundtrek k filmu Men in black,Ilonu čákovou,Norisovou(Je docela dobrá ne?!),a eště Linkinkpak.Filmi jso mí njoblíbenější tyhle:Men in black1,2,Wild wild west,:Začátek filmu Den nezávislosti,Matrix,Šestý smysl,Pán prstenů,Harry Potter,Titanic,Hvězdné války:epizoda1,2 i ostatní,Valentine atd.To by snad stačilo.Na začátku školního roku sem přibudou fotky protože ve škole mají sken!
:o)) velice zajímavé
wow, ale těch překlepů co tam je, chyb (nejen pravopisných:o))
Na českej jazyk sem machr!!!