Registrace

Naprostý debil nemá čas to někde hledat a tak se ptá jak se může na jeho stránku někdo zaregistrovat.Také by chtěl vědět jak se udělá posuvné levé menu.A poslední věc:Nenašel jsem script do kterého by někdo zadal své jmáno a kdybych chtěl tak by se na následující stránce(ne v novém okně)oběvilo

n.d.
S nadpisem souhlasim. Zkus se zeptat v okoli, zda ti nejaky kamos neudela kurz HTML a PHP.
Ondrej Novak:Napsal jsem že spěchám!!!!!Mám to mít do zejtřka!
tak to nevidim realne.
Nemůžeš mi napsat jen ňákej script kterým se to zprovozní?Vím jak udělat ta políčka a tlačítka!Nevím jen jak se to zprovozní!!
Kdyby to byl jednoznacny script na par radku, tak to problem neni. Bohuzel to neni tak jednoznacny (proc se registrovat?, co budou mit uzivatele pristupne po registraci, budou si moci vytvorit vlastni profil) a taky to neni na par radku. To je vlastne cela jedna kompletni webova stranka.
Tak jo!Chci to hrozně lehký!Chci si vytvořit vlastní textovku!V tý registraci by bylo:
heslo
jméno
e-mail
chceš být:
(a tady výpočet ras nebo povolání)


O.K

A pak by se mu oběvila stránka:Jste zaregistrován(a)(a odkaz)<zpět na login>!

login by bylo přihlášení a to:
e-mail:
heslo:

Pak by se oběvila stránka kde by byly pravidla a hraj.Potom bych tam dal různé vylepšení ,ale takhle by to mělo přibližně mělo vypadat!
to je zase ten david?
No, tak abys vedel, vlastni textovku uz pisu desne dlouho a jen tak nekomu ji nedam :o) Takze si ji budes muset napsat sam :o)

Vazne si myslis, ze to co chces se da napsat za odpoledne?

Napsal bych ti to, ale tak za 1000kc :o)

Ondra.
a propos, zkus se podivat na

http://hrobka.novakovi.dtdns.net:9999

(pokud teda nebudes mit smulu a nevypnu pocitac).
Já tě neprosím o tvojí textovku!Ani neříkam že tu svou chci mít za odpoledne ale chci jen kurwa vědět jak se dělá registrace!
p.s.Jakej david?
Huaaa, David strikes again :))
>> p.s.Jakej david?

... a navic v pokrocilem stadiu schizofrenie ;)
hm, já docela uvažoval dělat něco typu rd2, ale nakonec jsem se na to vyprd... Textovka nevím, je docela jednoduché, na ni napsat script ale ne příběh...:o).
hele, tohle není téma na jedno okýnko v diskusi. Ale přesto Ti poradím.
Je to ale v PHP. Pokud chceš, aby Ti uživatelé zůstali, musíš použít i MySQL. Popis najdeš na www.interval.cz v sekci PHP

Hele, ty seš naštvanej na nás, ale já registraci uživatele a perzonalizaci webu dělám a studuju týden vkuse a pochybuju, že by se to dalo shrnout do rozumný dýlky. Ale jak říkám, najdeš článek se jménem autorizace uživatele
Já to nikde nestdoval, já to prostě psal z hlavy co mě napadlo...:o).
A mysql nepotřebuje, stačí mu normální soubory...
<>p.s.Jakej david?

:-)
No, já jsem to z hlavy nepsal, jelikož nejsem tvůrce php :-) Nejdřív jsem si musel přečíst něco o php.

To je hrozný. Asi bych Davida nějak odblok - fakt mě nenapadlo, že je to on. :-(
>Asi bych Davida nějak odblok...

nejlepe ignorovat... :-)))

m.s.
Vo co tady vlastně go?
Nic si z toho nedělej.Mám na internetu mnoho tváří... (-:-)
Ty seš fakt magor to chce skušenosti v PHP a ne HTML a s tim menu se podivej na javascrip.hyperlink.cz
Davide, alespoň laskavě nepoužívej můj nickname.
Andrew: Který nick myslíš? Naprostej debil? :-))
David: Seš vopravdu dost velkej kokot...