Neví někdo jak na tabulky?

Když si udělám stránku v tabulkách, tak obrázky, který tam mam umístěný ve stylu (position: absolute left:xxx top:xxx) se mi posunují podle toho jak je velký okno prohlížeče. Potřeboval bych vědět, jak to udělat, aby mi zůstaly na tom místě, kde je chci, myslim v tý tabulce. Dík
pokud budes presne definovat tabulku, pak si vystacis s uplne cistounkym html a styl prakticky vubec nepotrebujes.

m.s.
Hm tak to by me taky zajimalo jak to nadefinovat :) Treba presne na stred pomoci absolute pri jakemkoli rozliseni monitoru :) Taky si pockam na odpoved :))
kapitan nemo ma tusim trochu jiny problem. puvodni dotaz byl aby ten obrazek zustal vdy na stejnem miste, ten druhy aby byl vzdy presne uprostred (alespon tak jsem to pochopil)...

html jako takove nema v puvodnim navrhu prilis moznosti, jak presne umistit objekty. jedinym prvkem je prakticky pouziti tabulky, pak muzes docela presne definovat, kde ma objekt byt umisten...

viz. napr: http://webers.wz.cz/vinobranibezkomentare/ bez pouziti tabulky prakticky to nelze jinak resit...

ale je take mozne, ze nechapu uplne dobre tvuj problem...

m.s.
Nevim ale myslim ze si ho nepochopil spravne :) psal ze to chce position: absolute, alspon si myslim ze tim padem chtel treba zaplnit tabulky necim jinym a pak nekde na to muze polozit nejakej obrazek ci co :) bez zavislosti na tabulce. Videl sem nekde nejakej script ze se definuje nejakej konkretni bod nebo obrazek na kterej se jak kdyby sicherajskou prichiti a od tohoto vychoziho bodu se vse odviji .)) Ale uz si nepamatuji kde sem to presne videl :))
odpovedel jsem na toto:

>Potřeboval bych vědět, jak to udělat, aby mi zůstaly na tom místě, kde je chci, myslim v tý tabulce...

je pravda, ze otazka je ovsem velice obecna, obecna je tedy i odpoved. pro umisteni neceho v tabulce bych rozhodne ale nevolil ani css ani zadne jine skripty, kdyz se to da pri trose namahy umistit pomoci cisteho html...

m.s.
ja jsem s tim mel taky problem ale zkuste udelat tabulku na widht 100% height 100% a kdyz to rozsekate na bunky a presne definujete v ktere bunce ma byt umisten obrazek tak tam bude ale musi to byt tabulka na celou obrazovku jinak to bude litat jak chce samo. ja jsem to vyresil takhle na tehlech strankach www.spidder.cz a nema zadne problemy.