Reklama na webu

Ahoj mam dotaz, zajimalo by me jak si definuju na strance kam umistnit reklamu jde mi o to ze v tyhle oblasti(delani stranek) nejsem tak zbehlej a bohuzel po umisteni na web se mi reklama hodila uplne nahoru takze celou stranku stlacuje dolu, udelal sem tam hodne cells a mozna tpo je tim.Prosim poradte mi jak tu reklamu hodit jinam, nejlepe dolu (delam ve frontpage) diky martin (o:
Hm, udelej si soubor reklama.php a dej si, aby se ti tam zobrazila reklama, potom tam, kde chces aby se reklama zobrazila, tak akorat dej require("reklama.php")
myslis pukasiku ze clovek delajici ve fp (Frontpage) ma nejakou skusenost s PHP ci JS
Teda nic proti vám, ale pokud chce umístit reklamu z WZ tak stačí na místo, kde ji chce vložit toto:

<!--WZ-REKLAMA-1.0-->

Možná jsem Tě špatně pochopil, tak to sorry.
Zdenek: Nemusíš znát PHP, ten název souboru byl jenom tak muzes si to pojmenovat trebas reklama.html nebo hovno.html... Je to jedno

Ale potom tak kde chces mit reklamu musis napsat

<?
require("reklama.php");
?>
oki
v poho lukasiku ja to vim ale jestli to vi taky Levis

a taky jsem mimochodem napsal: " myslis ze clovek POUZIVAJICI FRONT PAGE ma nejakou skousenost z php js " .....
a napadlo nekoho rict, ze stranka, do ktere se bude pomoci require() nacitat reklama, musi mit koncovku .php? hehe, vy mistri
no jo, pravda:o)))
ja rikam ze clovek pouzivajici FP ASI NEBUDE POUZIVAT PHP