Problém s místem!

Složka s celou stránkou mi na disku (doma) zabírá něco přes 8 Mb. Při nahrávání většího souboru na server (cca 560 kB) mi FTP klient hlásí nedostatek místa v cílovém adresáři. Čím to je? Vždyť tady by snad mělo být 50 Mb k dispozici? (možná je to úplná blbost - v tom případě se vám omlouvám...)
kolik jich je a jak jsou velké ty soubory
na ten tvuj dotaz ti odpovi presne asi jen mira :-) leda, ze by jsi dodal nejake zajimave indicie... :)

m.s.
no jasne
kdyz budesmit milion souboru o jedno bitu tka ti na disku budou zabirat ve skutecnosti 10* tolik
No, většinou ne 10x tolik, ale spíše tak 16384x tolik nebo 32768x tolik :-) Podle velikosti clusteru...
No jo, ale asi těžko má milion souborů o velikosti 560 kB, když jí to zabírá dohromady 8 MB.
Měl jsem stejnej problém kdysi dřív na Hyperlinku.cz ale časem to přestalo, takže bohužel nevím, čím to bylo. Tam mi to taky hlásilo nedostatek místa a to jste tam nebyli omezeni velikostí. Já to vyřešil tak, že jsem si vytvořil adresář do kterýho jsem ve chvíli když to zrovna fungovalo nahrál spousta zbytečných souborů a když mi to pak později tohle hlásilo, tak jsem vždycky nějaký umáznul a mohl vesele uploadovat to co jsem potřeboval. Tohle řešení by se ale asi adminovi nelíbilo a nevím, jestli je to ten stejný případ.
To byla asi opravdu nějaká chyba na serveru nebo na lince, protože dnes mi to už šlo bez problému. Tak fakt nevím. Díky. Merry
P.S. Já jsem já a ne ONA! - pozn. pro Andrewa...