Rozumiecie troche po Polsku ???

Czy rozumiecie troche w jezyku polskim ????????
try english and/or czech :-)
mozna trosku azbuku :=)

m.s.

btw: tak mi to pripadne, ze ti polaci tady delaj peknej bordel... imho
s tim souhlasim
co pieprzysz bo nie rozumiem ?
Poláci jsou čůráci
Ty svině:-DDDDDDDDDD
Elo ziomek Voight z prv się kłania ( może mnie znash :P )
Co sie hujui bury podszywasz pod muj nik bęcwale ty zaranyyyyyyy skurwielu jebanyyyyyyyyyyyy pedofiluuuuuuu pedaleeeee geju kurwo dziwko cipo pizdo dupo ssij putonga leszczy zajebanyyyyyyy
hey!! kurwa, nie milo by bylo jakbyscie nie napierdalali na siebie. My sie musimy trzymac razem i pierdolicz knedlikow :)))

Pozdro aus Polen!
noch mal!

czeska vodka strasznie sie zespola, nie lejcie tego dupiatego spytytusu do flaszek!
@!#$ off Poland!!!!!
To je ucta k cizincum no to sme mi cesi. Clovek jsem pride slusne se zepta a vy na nej tak. Tomu rikam inteligentni cech !!
Tutaj Ostrava, czego brakujesz ?
Ne neumim polski a ani nechci umět polski
> To je ucta k cizincum no to sme mi cesi. Clovek jsem pride slusne se zepta a vy na nej tak. Tomu rikam inteligentni cech !!

Souhlasím, proč hned na slušnou otázku odpovídat sprostě? Polsky neumím a ani se nebudu učit, ale proti Polákům nic nemám. Náhodou znám skvělé lidi, co jsou z Polska.

PAVEL
Czego sobie zyczysz ? Ja umie po Polsku.
Cześć.

Pro Lojzu:
Tobě je asi 15, že pišeš takový hovadiny , zřejmě jsi pěknej čerák ty.
Chudák polák. V dobré vůli přišel, nakouknul sotva nosem a už se našel hňup, co do něj cihlou po hlavě a svým vytříbeným slovníkem, odrážejícím jeho intelekt. Takovému kriplovi bych rád zablokoval přístup kamkoliv, ten by měl mít voperovaný mikročip, aby se před ním automaticky zavíraly i dveře u tramvaje.
moja mama jest z polski ale ja po polsku neumim skoro ani slovo.
no a docela me to stve protoze mne se polstina jako jazyk docela libi. mozna proto, ze ji slysim prakticky od narozeni (i kdyz mama umi vyborne po czesku a nikdo nepozna ze je z polska), mozna je to tim, ze je to slovanskej jazyk a cestinu mam taky rad. nastesti prej mam cit pro jazyk, tak pro me neni gramatika tak tezka...no jak se rika-kdyz te nikdo nepochvali, pochval se sam...