????????!!!!!!!!???????????

prave sem si zalozil ucet u wz, ale po uploadu souboru na server se zobrazi prvni stranka s indexem spravne bez problemu, ovsem uz skoro vubec nefunguji dalsi odkazy. Tim skoro myslim to ze kdyz na ne kliknu jednou nemuze najit pozadovany soubor, ktery je prej vymazanej nebo prejmenovanej no a kdyz kliknu az treba potreti, tak ho najednou zna...??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
To je prapodivný.
to neni prapodivny. zkontroluj velikost pisem... uz to tu dlouho nebylo, tak lidi zapominaj, ze narozdil od windows na velikosti ZALEZI !

m.s.

btw: pokud si v tom neumis udrzet poradek, pouzivej fsade jen male pismenka a v ftp klientovi si dej volbu automaticky prejmenovat na male znaky...
No, kdyby to bylo velikostí písmen, tak by se to na třetí pokus nenačetlo...
aha, ono to ma napotreti fingovat? tak to beru zpet * je to skraprapodivny :-))) ale jestli jde o http://alexus.wz.cz/ tak bych se tim nezabyval... odkazy mi funguji spolehlive (ovsem nenasel jsem tam reklamu - takze pri te datove narocnosti to bude mit asi jepici zivot :-) zalezi kolik vas promovalo :-)))

m.s.
Ačkoli, mě odkazy fungují na první pokus.
Taky jsem se s tím setkal.

Když jsem uploadnul stránku a ihned ji zkusil prohlížečem kontrolně stáhnout,
taky tvrdil, že soubor neexistuje. Ale stačilo pár vteřin počkat, dát reload
(nebo snad back a opět kliknout na odkaz) a jelo to.
Z nějakého důvodu to pár vteřin prostě trvá, než se to rozjede. I když důvod nevím.
To víš, přenos dat v drátech chvilku trvá:-).
To snad neznamená že si to bude mrdat jak se tomu zachce
no to asi ne. ono ti to snad nekde kopuluje?
no to asi ne. ono ti to snad nekde kopuluje? :-)
no vidis co ty draty delaj... smajlik dorazil o sekundu pozdeji ;-)
Pravda
Pravda :-) Taky!!