blokování HTML kódu

Jak mám zablokovat zdroják,aby nešel zkopírovat a přivlastnit?
To NEJDE! Uz ani logicky to jit nemuze, pustim telnet na port 80, napisu HTTP pozadavek a mam zdrojak at chces, nebo nechces.... Jednou se to stahuje do uzivatelova PC, tak s tim nic nenadelas, ze si to ten uzivatel muze prohlidnout....
Nejde zablokovat. Ale de zasifrovat :)) To si ho pak kazdej muze stahnot jak chce stejne mu to nepomuze. Mel sem na to jeden programek ale bohuzel hardisk mi umrel a nemuzu si vzpomenout na ten nazev tak ho zatim hledam a hledam protoze sem snim byl nad miru spokojen :)
<HTML>docela by me zajimalo, jak to ten browser pak dokaze zobrazit

ps: doufam, ze nepovazujes mod_gzip za sifrovani ;-)</HTML>
No, jednoduche sifrovani HTML jsem uz udelal... ale je to opavdu jen jednoduche, lze to bez problemu rozkodovat... Mrkni se sem:

http://harry-potter.euweb.cz/!/crypt.php
:-) Fsechno, co ma zobrazit browser se da zobrazit taky jako plaintext, teoreticky je mozny napsat v JavaScriptu sifrovani, ktery trochu stizi rozkodovani a ten kdo neumi javascript na to neprijde, ale to co zobrazi browser de vzdy zobrazit taky jako nakej plaintext a kdo tvrdi ze ne, at sem napise, rad mu to popru....
Nj, coz si presne potvrdil muj postup...:o). Na tohmle principu funguje to moje kodovani...
TAkovy sifrovani se hodi pro zabezpeceni spojeni, ale jde zobrazit zdrojak desifrovaciho algoritmu a misto nakyho vypisovani ho zobrazit do selectu a je to :-)
Slo by mozna napsat neco, co by sifrovalo spojeni, ale proste zobrazeni de vzdyckly nak rozbit....
Az ten programek najdu tak vam poslu zdrojak a zkusite ho rozsifrovat. Sameho by me zajimalo jestli to nekdo dokaze at vim jestli se t vubec da?
Na k´dování HTML zuřivě doporučui Enigmu.
Pokud je klient normalni prohlizec, tak to tezko muzete nak sifrovat, ale existuje moznost, napsat si vlastni prohlizec, kam uz naky to sifrovani nacpete, ale jinak to asi nepude, no este cely stranky delat v Jave (ne JavaScriptu).... A jakykoliv sifrovani v javascriptu je pekne na nic taky z toho duvodu, ze neni kompatibilni se fsema prohlizecema...
A k cemu vubec HTML sifrovat? Tech par tagu usporadanejch do nejaky logicky struktury... to snad ani nestoji za to, ne?
Mno asi tak no, ale obcas tam ma nekdo nakej ten script, kterej by treba rad zasifroval, ale vzdycky kdyz to umi otevrit prohlizec, tak se z toho da ten zdrojak dostat, protoze ho z toho musel dostat i ten prihlizec...
No, ale stejně se tam najde tak akorát skriptík staženej z netu.
Si myslíte, že si dneska někdo bude psát skript, dyž jich má plnej net?
neco na tom je.. a kdyz uz neco poradnyho napises tak je lepsi pocit to hodit na hotscripts nebo nekam nez byt smutnej s toho ze to nejde zasifrovat :-)