Jaký HTML/PHP editor používáte?

Pokud máte chvilku času a chcete přispět do mého malého výzkumu o tom, jaké HTML/PHP editory autoři nejčastěji používají, můžete tak učinit v této anketě :

http://mptacek.zde.cz/editor.php

Díky za každý hlas.
myslim ze to postrad smysl... stajne vsichni profici pouzivaj notepad...
SMtex: Nesouhlas, ti co sou na Linuxu preci nebudou pouzivat notepad :-)
Coldmind HydraPHP
Ještě jsem neviděl profíka, kterej by psal v NotePadu, či jiném obyčejném textovém editoru. Ale o tom se tu toho již navyprávělo dost.
Eště dodatek:
Už jsem to tu možná psal, ale po delší době jsem zase navštívil Martinovy stránky a musím říci, že patří k těm pár přehledným a pěkně udělaným stránkám, co se tady vyskytují.
Zde je mé uznání :-)
nesouhlasim.. me osobne ty stranky sedi tak z 1/8 !!
nesoulad barev a tabulek
Mno, přiznávám, že barevné ladění stránek mi taky moc nesedne, já mám trochu jiný styl, ale mě se líbí, že se drží hesla "v jednoduchosti je síla". Líbí se mi na nich spíš ta čistota tvorby, než nějaký grafický vzhled.
FrontPage 4, Dreamweaver MX, Notepad
Me nejvice vyhovuje AceHTML 5 Pro :))
No a mě nejvíce vyhovuje Notepad a PsPad
Ja pisu prakticky vsechno v Notepadu 5.1 (Build 2600.xpsp1.020828-1920 : Service Pack 1), popr. 5.0 (Build 2195 : Service Pack 3) ;-DDD Cas od casu pouziju nejakej free tool, ale to je pokazdej jina hracicka, podle toho, co mi zrovna prijde pod ruku ;-)
Jo, 2MK: ad FP4.0 - prasarna nejvetsiho razu (ikdyz, pravda, na Word to nema ;-)))))
Ja pouzivam TeXShell ci notepad, ale idealni je si napsat vlastni :)
A co Programmer's Wizard nebo Webster? Coz takhle podporit ceske "tvorce" v kolik se sejdeme na nadrazi?
2Ghort: ja vim ze FP4 je prasarna, ale ja si zdrojak cistim a nekdy je to fakt humus....ale na 3 nema
notepad rulezz..ten je přece nejlepší néé?
A co takhle 1st Page 2000 ? Mě vyhovuje...
No ja teda pouzivam notepad, ale kdyz potrebuju neco hodne rychle tak Homesite, ale kdyz delam novou stranku nebo tak podobne tak nic nenahradi starej dobrej notepad... :D :D
Díky všem, kdo se hlasování do ankety zúčastnili. Zatím jednoznačně vede PSPad...
Ja pouzivam cesky Golden HTML Editor (kdo nevi, tak je to jenom vylepseny Notepad)
>> Ja pouzivam cesky Golden HTML Editor (kdo nevi, tak je to jenom vylepseny Notepad)

Je to víc než jen notepad a s notepadem ho vůbec nepřirovnávej. Golden je totéž jako Homesite. Sice nedá konkurovat, ale je český a zdarma.

Tomík.
Notepad je krám od Mrkvo$oftu

VIM FOREVER!
Ja mam radsi gedit, co se tyce linuxu :) Ale jinak na windowz je notepad asi nejlepsi...
to root>>> to je fakt... ale je tam prece alternativni moznost...