Můžu si zde dát na stránku guestbook?

Ahoj.Nevíte kde seberu guestbook.Moccccc diky.....8-)
Jestli chces tak ti tu knihu muzu poslat mailem.Je tam navod jak si ji muzes upravit a dat do stranek.Jestli chces tak se podivej jak vypada.
http://lotr.euweb.cz a dej vedet jestli ji chces.Peta
nebo se můžeš zaregistrovat na www.blueboard.cz ale dává to tam reklamu.
No prave. Ja jsem tuhle sluzbu mel a nebylo to nic moc.Zkus kouknout na moje stranky a rozhodni se.Mej se hezky Peta
Jo.Já jsem takovej antitalent ne počítače co se snaží udělat netovou stránku.Ten tvůj book je dobrej.Jestli mi ho pošleš,tak ti budu vďěčná......:-)
Uz ho mas na mailu.Teda jesli jse nesplet pocet tech eeeeee :-) Dej vedet jak se ti to povedlo. Peta
Jeeeee.Ja nic nedostala.eeeee je tam 8.Asi si udělám novej mail.Oni to všichni pletou a já se jim vůbec nedivim.
promin fakt se nechci vtirat, ale poslal bys prosim tu knihu i mne?PS:ses moc sikovnej, mas super stranky!
Nevtiras se ale musis mi napsat adresu.Peta
Vite co ja to dam na ty stranky pod odkaz phpkniha.bude to tam tak za 20 minut.Peta
dobre:

majjka@seznam.cz

dekuji ti. vis ze jsi tu asi prvni clovek kterej mi odepsal na muj prispevek????
no jo ja mam misto eee pro zmenu jj:-)
No,ale ty máš jenom dvě.Jak dlouho ty stránky děláte?
Jo jeste,kdyz si chci dát na tu stránku videa,tak ty se tam dávají jako obrázky?
Tak to tam mate.Doufam ze to pujde.Delal jsem to v rychlosti. Je to lotr.euweb.cz a hned na uvodni strance je v odkazech "php kniha" a tam je odkaz na download.At Vam slouzi a dejte vedet jak funguje.Peta
DĚKUJU MOCCCCCCCCC!!!.......:-)
Nemas zac jsem rad ze jsem mohl pomoct.Kdyz budete neco chtit tak mi ale spis nez sem piste na lotr.euweb.cz.Sem se tak často nedívam.Mejte se.Ten odkaz tam bude jen chvili tak spechejte.Jeste asi pul hodiny.Peta
To Jana:To snad neni mozny ze bych byl prvni, kterej ti tady odepsal.Vzdyt tady jsou super lidi ktery se snazej pomoct.Peta
stačí vytvořit odkaz na soubor *.avi a on se buď přehraje, nebo se bude chtít stahovat. taky to můžeš vložit jako object, ale to už by bylo složitější
Tak s tim naprosto presne souhlasim.Uplne v tom spechu jsem na to zapomel odpovedet.Peta
pro petu: no uz ne, uz mi napsal i ash. Knihu jsem si nestihla jeste stahnout, musela jsem se odpojit.Ahoj!
To jana:A chces ji tam jeste na chvili dat???Peta
to Peta: tvuj guestbook vazne neni spatny...

ten svuj taky klidne poslu: http://devkar.wz.cz

ale holkam se tema mojich stránek asi moc libit nebude :(
ale o to tu myslím nejde
Ccccccc!Děvkař
Ale stránky ma pěkny