Má WZ GB a Forum??

Zdarec... jen sem se chtel zeptat jestli si muzu od WZ umistit na stranku GB a Forum. Nemyslim tim napr. od Blueboardu ale od WZ.
Dik za odpoved.
Ty si se zbláznil ne? Vžádným případě tam nic nenahrávej! Pokud to tam cokoliv nahraješ bude ti okamžitě smazán web!!! [Ironie].
Ne, sic jsem nepochopil co přesně máš na mysli, ale můžeš si tam dát cokoliv kromě toho co porušuje podmínky... Warez prono a takový pochopitelně nemůžeš, ale forum jakýkoliv, kldině i od blubordu nic takový jsem nečetl, že by to tu bylo zakázané...:-).
Lukasik to asi vystihl, ale z toho dotazu jsem take volaky zmeteny :)

Radek
mno, pokud si to nenaprogramujes 'na miru', tak je lepsi pouzit nejaky freeGB... wz to standartne neposkytuje, proc taky... nejaky skripty jsou na php.webzdarma.cz, ale ja se tam jeste nedival
No tak pánové se už vykecali (samozřejmě bez urážky) a tak snad můžeme odpovědět na prvotní dotaz.

WZ nenabízí ani GB, ani fórum, ani počítadlo.
Myslím, že i pro naprosté začátečníky je tu možnost stáhnout si skript někde na webu už hotový a případně ho trochu vyladit.
jj, DoubleThink a Shadow me spravne pochopili... diky moc.
Stejne sem tam hodil uz GB z Blueboardu.
Ale diky vsem za reakce.


http://www.krexis-cd.wz.cz/
nic proti, ale ja bych tam hodil nejaky svoje GB.....ta jejich reklama by me tam stvala :o))

Tomáš
100% souhlasím
njn, ale ja bych asi nedokazal udelat nakej kvalitni GB...
tak se mrkni na stranky zabyvajici se touto problematikou......
interval.cz , builder.cz , webguru.cz , atd......kde najdes dokumentaci + skripty :o))
uz to tady taky nekde bylo ve foru....staci si ho jen projit ;o)

Tomáš