automaticke zobrazeni stranky na celou obrazovku (neco jako klavesou F11)

Myslite si ze by slo udelat hned pri nacitani stranky, aby se explorer prepnul do rezimu full-screen (jako kdyz stisknete F11) A kdyztak byste mohli nahodit i ten skriptik. Dik moc
Hmm, jedine jako novy okno, pres JS...
window.open("indexx.php","fswin","fullscreen=yes");
tak to by nevadilo, ze by se otevrelo novy okno.
a neslo by udelat, aby se to stary hnedka samo zavrelo?
Ne, neslo, to nejde, pokud to okno je hlavni... Ale muzes tam dat odkaz typu: klknete sem po otevreni stranky v celoobrazovkovem rezimu.....
a neslo by treba pres javascript simulovat "jakoze" uzivatel stiskl klavesu F11?
Mno nefim, to asi ne....
Ne asi ale neslo :)) A nac potrebujes mit pres celou obrazovku neco jak je F11 tak udelej stranecky optimalizovane i pro mensi montory :)) protoze kdyz to udelas tak nejak jak chces tak me by to treba pekne sralo protoze bych nevidel stavovy radek. Asi bych se s toho psychicky zhroutil :)) Sem na nej totiz hodne fixovanej. :)) A myslim si ze nejsem sam.
Nezbývá než souhlasit. Taky jsem dostal nápad udělat stránky v celoobrazovkovém režimu (mimochodem to nové okno jsem taky otvíral přes JavaScript), ale hodně rychle jsem na to dostal tolik negativních reakcí, že jsem to zase hodně rychle zrušil.
Jojo souhlasim semnou. Jsem lepsi nez The Root :)) Konecne jsem zvitezil :))
Ne-e, ja nerikal, ze to je k necemu, jenom sem odpovidal na otazku :)))
Tak jo ale nikomu to nerikej. Chci zustat jako vitez ?:)))
Hehehe :)